Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijų rajono savivaldybė kviečia dalyvauti apklausoje
2020-03-10

Iki šių metų kovo 15 dienos Lazdijų rajono gyventojus kviečiame dalyvauti internetinėje apklausoje, kurią galite surasti savivaldybės interneto svetainėje www.lazdijai.lt, kairėje pradinio puslapio pusėje. Apklausos metu turėsite galimybę išsakyti savo nuomonę apie savivaldybės aptarnavimo kokybę, komunikaciją su gyventojais bei įvertinti gyvenimo kokybę savivaldybėje.

 

Tam, kad savivaldybė galėtų teikti kokybiškesnes paslaugas ir žinoti su kokiomis problemomis susiduria gyventojai, labai svarbu bendrauti ir bendradarbiauti.

„Nuolat bendraujame su žmonėmis, girdime juos ir stengiamės padėti, tačiau tam, kad galėtume tobulėti sparčiau prašome Jūsų pagalbos“, – apie internetinę apklausą kalbėjo administracijos direktorė Ilona Šaparauskienė.

Apklausos metu gyventojai galės įvertinti savivaldybės administracijos specialistų aptarnavimo kokybę, teikiamą informaciją ne tik konsultuojantis tiesiogiai, telefonu ar el. paštu, bet ir atkreipti dėmesį į savivaldybės pateikiamą informaciją spaudoje, socialiniame tinkle Facebook. Itin svarbu sužinoti, ar informacija teikiama aiškiai ir suprantamai, ar jos pakanka, kaip reaguojama į gyventojų pateiktus pasiūlymus, pastabas, ar savivaldybės paslaugos yra kokybiškos, kaip vertinate gyvenimo kokybę Lazdijų rajono savivaldybėje.

Savivaldybei itin svarbu sužinoti Jūsų nuomonę, išgirsti pastabas ir pasiūlymus. Tik atsižvelgus į Jūsų apklausos metu suteiktą informaciją bus galima tobulėti ir atitikti Jūsų lūkesčius.

Apklausą rasite čia https://www.apklausk.lt/s/5e32e8cf681f1

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis