Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE BUS TEIKIAMOS KONSULTACIJOS-SUPERVIZIJOS ĮGYVENDINANT PROJEKTĄ „SAVIŽUDYBIŲ PREVENCIJOS INICIATYVOS PLĖTRA LIETUVOS SAVIVALDYBĖSE“
2018-10-09

Všį Lietuvos sveikatos mokslų universitetas ir UAB „Eurointegracijos projektai“ organizuoja mokymus ir supervizijas pagal projektą „Savižudybių prevencijos iniciatyvos plėtra Lietuvos savivaldybėse“ aštuoniose savivaldybėse: Lazdijų r., Varėnos r., Šakių r., Rietavo, Joniškio r., Ignalinos r., Rokiškio r. ir Molėtų r.

Projekto tikslas yra įgalinti projekte dalyvaujančias savivaldybes savarankiškai spręsti savižudybių prevencijos iššūkius ir veiksmingai naudoti turimus psichosocialinės paramos sveikatos priežiūros išteklius sukuriant reagavimo į savižudybių riziką algoritmą.

Lazdijų rajono savivaldybėje per rugpjūtį ir rugsėjį buvo pravesti mokymai seniūnijų specialistams, bendruomenės atstovams, seniūnijų darbuotojams, savivaldybių specialistams ir policijos pareigūnams. Visi algoritmo grandyse esantys asmenys išklausė mokymus apie savižudybių prevenciją, riziką, pirminės pagalbos teikimą.

Paskutinis projekto komponentas – supervizijos – skirtas tam, kad mokymuose aptarti metodai ir principai būtų tinkamai naudojami ir savivaldybėje būtų tinkamai diegiamas savižudybių prevencijos algoritmas. Šios konsultacijos skirtos projekte dalyvavusiems asmenims, jų metu bus aptariama savižudybių prevencijos situacija savivaldybėje, ryškiausi prevencijos sistemos trūkumai ir galimi sprendimo būdai. Jų metu, siekiant savižudybių prevencijos tęstinumo, bus suteikiamos specializuotos žinios, kaip toliau įgyvendinti savižudybių prevenciją savivaldybėje.

Lazdijų rajono savivaldybėje supervizijos vyks spalio mėn. 19 d. viešosios bibliotekos salėje.

Projektas finansuojamas iš Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis