Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi Lygių galimybių kontrolierė
2016-12-15

Gruodžio 14 d. Lazdijų rajono savivaldybėje Lazdijų rajono savivaldybės administracijos kvietimu lankėsi Lygių galimybių kontrolierė Agneta Skardžiuvienė. Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Audrius Klėjus pasveikino viešnią ne pirmą kartą lankantis Lazdijų rajono savivaldybėje ir padėkojo už vizitą bei informacijos lygių galimybių užtikrinimo klausimais tęstinumą. Lygių galimybių kontrolierė A. Skardžiuvienė pasidžiaugė, kad Lazdijų rajono savivaldybė yra viena iš aktyviausiai besidominčių ir dalyvaujančių susitikimuose lygių galimybių tema.

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos tarybos posėdžių salėje susirinkusiems savivaldybės administracijos ir savivaldybės įstaigų vadovams viešnia skaitė pranešimą apie lygių galimybių užtikrinimą ir naujoves šioje srityje. A. Skardžiuvienė pristatė Lygių galimybių kontrolieriaus kompetenciją, tarnybos struktūrą ir darbo principus, informavo apie dažniausiai tarnybos gaunamus skundus, dažniausiai pasitaikančias lygių galimybių užtikrinimo problemas, pristatė kitose savivaldybėse vykdomas priemones vyrų ir moterų lygių galimybėms užtikrinti.

Lietuvos Respublikos moterų ir vyrų lygių galimybių įstatymas bei Lietuvos Respublikos lygių galimybių įstatymas įpareigoja savivaldybes rengti ir įgyvendinti lygių galimybių užtikrinimo priemones. Susitikimo metu išgirsta informacija, išdiskutuoti klausimai neabejotinai naudingi planuojant moterų ir vyrų lygių galimybių užtikrinimo priemones Lazdijų rajono savivaldybėje ateinantiems metams.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis