Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijų rajono savivaldybės vadovai dėkojo Žuvienės virimo čempionato prizininkams
2019-09-12

Vakar Lazdijų rajono savivaldybės vadovai kvietė pietų rugsėjo 7 dieną Šilutėje vykusio vienuoliktojo tarptautinio Žuvienės virimo čempionato nugalėtojus – „Dzūkų jūros piratų“ komandą. Čempionato metu daugiau kaip pusšimtis komandų iš visos Lietuvos bei Latvijos, Lenkijos, Rusijos ir kitų šalių varžėsi dėl apdovanojimų, tačiau pagrindinis atkeliavo į Lazdijus.

 

Lazdijų Žuvienės virimo absoliučiu čempionu buvo išrinktas Lazdijų rajono savivaldybės virėjas Ramūnas Zdanavičius su komanda, kurių dėka svarbiausias čempionato prizas – Šilutės rajono mero žiedas šiemet parvežtas į Lazdijus.

„Dėkojame Jums už nuolatinį dalyvavimą tarptautiniame Žuvienės virimo čempionate, kuriame garsinate Lazdijų vardą. Didžiuojamės Jūsų pasiekimais ir tikimės, kad netrukus Jūsų išvirtos žuvienės galės paragauti ir Lazdijų krašto žmonės“, – kalbėjo susitikime dalyvavęs merės pavaduotojas Audrius Klėjus.

Pietų metu komandos „Dzūkų jūros piratai“ nariai dalinosi čempionato įspūdžiais bei žuvienės virimo ypatumais. Su savivaldybės vadovais pietų metu buvo aptarta ir galimybė ateityje surengti bendrą renginį.

Aldo Liaukaus nuotrauka.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis