Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijų vaiko gerovės komisijos nariai dalyvavo seminare
2017-02-27

Vasario 23 d. Lazdijų vaiko gerovės komisijos pirmininkė Lazdijų rajono savivaldybės gydytoja Lina Džiaukštienė kartu su trimis komisijos nariais – Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Daiva Gorochovenkiene, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Laima Stankevičiene ir Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės Lazdijų prokuratūros prokurore Jurgita Virbickaite dalyvavo seminare „Dingusių vaikų atvejų vadyba: mokymai Lietuvos savivaldybių administracijų vaiko gerovės komisijos nariams“.

Visuomeninės organizacijos „Dingusių žmonių šeimos paramos centras“ organizuoto seminaro metu naujai buvo pristatyta 43 Europos šalyse veikianti telefono linija 116 000. Paskambinus šia telefono linija galima gauti pagalbos visais vaiko dingimo atvejais – ir pasimetus dideliame prekybos centre, ir pasiklydus svetimame mieste, ir dingus iš namų. Nemokamas pagalbos telefonas 116000 jau pora metų veikia ir Lietuvoje - paskambinus šiuo numeriu, skambutis peradresuojamas į 112 Pagalbos centrą.

Dingusių žmonių šeimų paramos centras yra visuomeninė savarankiška, ne pelno siekianti organizacija, vienijanti asmenis, pasišventusius padėti dingusių žmonių šeimoms ir nukentėjusiems nuo prekybos žmonėmis ir jų artimiesiems. Pagrindinės centro darbo kryptys: dingusių be žinios žmonių paieškos suaktyvinimas, kompleksinė pagalba moterims, nukentėjusioms nuo prekybos žmonėmis ir priverstinės prostitucijos, švietėjiška prevencinė veikla, teisinės bazės tobulinimas, problemų viešinimas, darymas įtakos valstybinėms institucijoms.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis