Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijuose posėdžiavo nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų tarybos
2019-07-31

Vakar į posėdžius Lazdijų rajono savivaldybėje rinkosi nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų tarybų nariai. Posėdžiuose buvo renkami pirmininkai bei pavaduotojai. Pirmininku abiejų posėdžių metu išrinktas Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorės I. Šaparauskienės pavaduotojas Saulius Petrauskas, o pavaduotojomis – Vytautų kaimo bendruomenės pirmininkė Jurgita Gudeliauskaitė (bendruomeninių organizacijų taryba) ir asociacijos „Onkologinė savigalba Lazdijuose“ narė Dalė Juknevičienė (nevyriausybinių organizacijų taryba). Posėdžių metu nariai pildė nešališkumo deklaracijas dėl objektyvių sprendimų priėmimo bei viešųjų ir privačių interesų konflikto vengimo.

 

Naujos kadencijos tarybos savo posėdžiuose diskutavo apie tikslingesnį žmonių interesų atstovavimą, įstaigų ir bendruomeninių bei nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimą, projektų įgyvendinimą. Posėdžiuose pristatyti Lazdijų miesto ir Lazdijų rajono vietos veiklos grupių kvietimai teikti projektinius pasiūlymus Lazdijų mieste įgyvendinamų projektų finansavimui. Kalbėta apie nuveiktus darbus, vykdomus projektus, ateities planus bei kylančias problemas.

„Tik kartu dirbdami galime nuveikti daugiau, tad kviečiu visus Jus dalintis savo idėjomis ir iniciatyvomis. Esame tam, kad padėtume Jums pasiekti užsibrėžtų tikslų“, – kalbėjo Saulius Petrauskas.

Kitas bendruomeninių organizacijų tarybų posėdis planuojamas spalio mėnesį, o nevyriausybinių organizacijų – lapkričio mėnesį. Lazdijų rajono savivaldybė kviečia bendruomenines ir nevyriausybines organizacijas ne tik teikti siūlymus ir informuoti apie jiems kylančias problemas ieškant sprendimo būdų, bet ir aktyviai dalyvauti Lazdijų rajono kaimo bendruomenių sąskrydyje „Pabūkime kartu – 2019“, kuris vyks rugpjūčio 10 dieną Veisiejų miesto parke.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis