Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Marijampolės bėgime triumfavo ir lazdijetis
2018-05-30

Penktąkart Marijampolėje, per miesto dienas rengtame bėgime savo jėgas išbandė daugiau nei tūkstantis dalyvių. Tarp jų ir Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Juridinio skyriaus vedėjas Kęstutis Jasiulevičius, puikiai atstovavęs Lazdijų kraštą. 5 km distancijoje savo amžiaus grupėje tapo nugalėtoju.

Bėgime savo jėgas išbandė vaikų bėgimo dalyviai, mažųjų bėgo beveik keturi šimtai. Konfeti fanfaromis, linksmų personažų išlydėti, kiekvienas tapo nugalėtoju ir buvo apdovanoti. Bėgime už Marijampolę buvo galima išvysti gaisrininkų atstovų – apsirengusių darbo kostiumais, NATO karių, svečių iš Lietuvos ir užsienio. Bėgimo distancijose puikius rezultatus demonstravo ir miesto svečiai, kurie atvyko iš Kelmės, Vilniaus, Kauno bei kitų pasaulio valstybių.

Kasmet vykstantis bėgimas pritraukia įvairias organizacijas, bendruomenes, vaikus, dalyvius iš užsienio. Šiais metais bėgimo dalis buvo ir šiaurietiško ėjimo žygis, kuris tęsėsi 22 km. Žygeiviai aplankė Marijampolės apylinkes ir susipažino su  miesto istorija.

Lazdijų r. sav. inf. Nuotraukos iš „Bėgu – gyvenu“ Lietuvos bėgimo taurė

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis