Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Meras dovanomis pradžiugino bendruomeninių namų auklėtinius
2017-12-21

Artėjant Kalėdoms, gruodžio 19 dieną, Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Lina Margelienė lankėsi socialinės globos centre „Židinys“, kuris įsikūręs Lazdijų rajono Staidarų ir Bajoriškės kaimuose. Šįkart centro darbuotojai ir auklėtiniai svečius sutiko visi draugėn susirinkę į Staidaruose esančius bendruomeninius namus.

Šventinio vakaro metu globotiniai deklamavo eiles bei dainavo dainas kartu su juos aplankiusia Lazdijų meno mokyklos mokytoja Vaida Naujalienė.

Labiausiai vaikus pradžiugino savivaldybės vadovo A. Margelio atvežtos dovanos – saldumynai, įvairūs stalo žaidimai ir bilietai į Alytaus miesto teatro spektaklį. Meras linkėjo globotiniams ir centro darbuotojams gražios bendrystės, kad ateinančiais metais lydėtų džiaugsmas ir sėkmė, kad niekada nepritrūktų tikėjimo ir vilties.

Socialinės paramos skyriaus vedėja Lina Margelienė linkėjo visiems kartu smagiai leisti laiką, patirti daug gražių akimirkų, nesirgti, sėkmingai mokytis ir draugiškai su visais sutarti.

Vaikai atsidėkodami svečiams už dovanas įteikė rankų darbo snaiges, kvietė pasigrožėti eglute, kurią papuošė savo pačių pagamintais žaisliukais, bei kartu padainuoti kalėdines dainas.

Gražių padėkos žodžių svečiams negailėjo ir socialinės globos centro „Židinys“ direktorius Egidijus Aleksonis. Jis dėkojo merui bei Socialinės paramos skyriaus vedėjai už nuolatinį palaikymą ir geranorišką pagalbą dar vis besikuriantiems bendruomeniniams namams, visiems linkėjo nuoširdžiai mylėti ir globoti šalia esančius. Pasak direktoriaus, nors likimas pašykštėjo šiems vaikams artimųjų meilės, bet aplinkinių dovanotas nuoširdus supratingumas ir dėmesys suteikia jėgų tikėti, jog gyvenimas yra gražus.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis