Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Meras susitiko su aisštoko pasaulio čempionato bronzos laimėtojais
2018-03-13

Šiandien į susitikimą su Lazdijų rajono savivaldybės meru Artūru Margeliu atvyko Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos aisštoko komanda Domantas Žukauskas, Egidijus Kazlauskas, Daumantas Jonuška, Justinas Buzas, Skirmantas Žukauskas, jos treneris Žilvinas Eidukaitis ir Lietuvos kerlingo asociacijos generalinis sekretorius Vygantas Zalieckas.  Susitikimo metu meras A. Margelis padėkojo jauniesiems lazdijiečiams už Lazdijų bei Lietuvos vardo garsinimą.

Meras pasidžiaugė, jog aisštoko sporto šakos pradininkai Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokiniai bei mokytojas Ž. Eidukaitis. Komandai rajono vadovas įteikė trispalvės vėliavos spalvų aksesuarus, o generaliniam sekretoriui V. Zalieckui dovanas atminimui apie Lazdijus. Aisštoko komanda merui A. Margeliui įteikė simbolinę varžybų taurę kaip padėką už palaikymą ir paramą dalyvaujant varžybose.   

Federacijos prezidentas V. Zalieckas padėkojo merui už komandos palaikymą.  Jis teigė, jog šis jaunimas turi daug potencialo, energijos ir ryžto siekti kuo geresnių rezultatų, o endras mokyklos, savivaldybės ir federacijos susitelkimas padeda šiems jauniems žmonėms pasiekti puikių rezultatų. Ir linki siekti dar aukštesnių rezultatų. Tai vienintelė komanda Lietuvoje, kuri atstovauja šalį pasauliniu lygiu.

Svarbiosios varžybos vyko šių metų vasario 20-24 dienomis Austrijoje, Amšteten mieste. Lazdijiečiai tapo pasaulio 3 vietos laimėtojais U-19 amžiaus grupėje. Komandiniame turnyre nusileidę tik Austrijos ir Vokietijos rinktinėms vaikinai laimėjo prieš visas kitas šalis ir džiaugėsi bronzos medaliais. Iš viso turnyre dalyvavo komandos iš Austrijos, Vokietijos, Italijos, Šveicarijos, Slovėnijos, Čekijos, Lenkijos, Suomijos, Baltarusijos, Australijos, Brazilijos, Rusijos, Prancūzijos. Trenerio ir vaikinų pasiekimą įvertino ir Vokietijos, Austrijos treneriai. Jie stebėjosi komanda iš mietelio, kuriame gyvena apie  3000 gyventojų gali taip puikiai pasirodyti. Bavariškasis akmenslydis dėka lazdijiečių tampa žinomu ir Lietuvoje, dėl komandos pasiekimų Lietuvą pradeda pažinti Europos ir pasaulio valstybės. Ateinančiais metais planuojama, kad Europos vyrų čempionatas vyks  Kaune. Tai tarptautinis pripažinimas, Lietuvai ir Lazdijams.

Lazdijų r. sav ir LMGG inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis