Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Merė dirbo Veisiejų seniūnijoje
2019-04-26

Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė tęsia prieš rinkimus duotus pažadus ir šią savaitę jau dirbo pirmojoje – Veisiejų seniūnijoje.

 

Ryte atvykusi į seniūniją merė susitiko su seniūnu Zenonu Sabaliausku bei seniūnijos darbuotojais, su kuriais aptarė aktualias problemas seniūnijoje.  Merė taip pat lankėsi Veisiejų bendruomenės rankdarbių studijoje „Kuparėlis“, susipažino su veikliomis studijos moterimis, taip pat apžiūrėjo vaikų dienos centro patalpas ir pabendravo su trečiojo amžiaus universiteto studentais.  

Veisiejų seniūnijoje merė Ausma Miškinienė priėmė nemažai seniūnijos gyventojų, bei atstovai iš Vytautų, Varnėnų bei Viktarinos bendruomenių, kurie pasveikino merę laimėjus rinkimus bei  išsakė labiausiai rūpimas problemas. Susitikimų metu aptarta seniūnijos kelių būklė, viešųjų tualetų trūkumas mieste, bešeimininkių pastatų likimas, viešųjų erdvių švaros ir tvarkos palaikymas, vaikų žaidimų aikštelių ir įvažiavimų į daugiabučius kiemus problemos.

Po pietų Veisiejuose vyko darbo grupės posėdis, kur buvo sudėlioti Pirmosios vagos ir Jurginių šventės Veisiejuose paskutinieji akcentai.  

 Lazdijų r. sav. inf.  

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis