Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Mero patarėja Sonata Dumbliauskienė apie projektų įgyvendinimą: „Visus iššūkius galima įveikti“
2019-07-25

Šiandien vyko Lazdijų miesto vietos veiklos grupės (VVG) organizuoti mokymai potencialiems  projektų rengėjams, kurie sieks 2016-2022 metų Lazdijų miesto vietos plėtros strategijos finansavimo. Mokymus vedė savivaldybės mero patarėja Sonata Dumbliauskienė ir  Lazdijų miesto VVG vadovas Marius Varnelis.

 

„Noriu atkreipti dėmesį, kad šie projektai pirmą kartą skirti tik miestui. Tai yra išskirtinė galimybė teikti naujas socialines paslaugas, pradėti verslą ar įgyti reikalingų naujų profesinių žinių“, - mokymų metu kalbėjo S. Dumbliauskienė turinti didelę patirtį rengiant ir įgyvendinant projektus bei šiuo metu pati ruošianti net keturis projektus. Primename, kad Lazdijų rajono savivaldybės mero patarėjos pagrindinė veikla – investicijų pritraukimas, projektinės veiklos koordinavimas ir savivaldybės tarptautinių ryšių plėtra.

Susirinkusiems buvo ne tik pristatyta 2016-2022 metų Lazdijų miesto vietos plėtros strategija, keturi finansavimo veiksmai ir pagrindiniai žingsniai kaip sėkmingai ir teisingai užpildyti projektinių pasiūlymų formą, bet ir pasidalinti įgyta patirtimi įgyvendinant projektus. Projektinius pasiūlymus dėl Lazdijų mieste įgyvendinamų projektų finansavimo galima teikti socialinių paslaugų plėtrai, profesiniam orientavimui ir mokymui, gyventojų verslumui skatinti iki 2019 m. rugpjūčio 30 d. 15.00 val.

 

Konsultacijas ir detalesnę informaciją teikia:

Lazdijų miesto VVG vadovas Marius Varnelis

mob. 8 687 88 586

el. paštas varnelis.marius@gmail.com

Vilniaus g. 1, Lazdijai.

Daugiau informacijos: /lit/-miesto-vvg/30237779

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis