Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Mero pusryčiuose pagerbti jaunieji rajono sportininkai
2017-06-07

Vasara tai metas, kai ne tik atostogaujama, bet ir apžvelgiami, įvertinami nuveikti darbai. Lazdijų rajono savivaldybės aktų salėje birželio 7-osios rytą į tradiciniais tapusius „Mero pusryčius" rinkosi respublikinius ir tarptautinius sportinius laimėjimus iškovoję rajono moksleiviai. Šįkart už nuopelnus sportinėje veikloje padėkos dovanas iš rajono mero A. Margelio rankų gavo 53 mokiniai ir 8 juos ruošę mokytojai.

Moksleivius bei mokytojus sveikinęs Lazdijų rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriausvedėjas Jonas Gudžiauskas dėkojo už šiais mokslo metais atliktus darbus, linkėjo kūrybinės sėkmės. Sveikinimo kalboje J. Gudžiauskas akcentavo bendrųjų kompetencijų svarbą, nes negali žinoti koks ateinančiais metais atsiras darbas ir ką reikės mokėti. „XXI amžiuje bendradarbiavimas bus visų kompetencijų pagrindas“, – sakė Švietimo skyriaus vedėjas.

Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis džiaugėsi, kad į renginį atvyko daug Lazdijų krašte išaugintų sportininkų. „Lietuva yra ES šalis, tad nėra apribojimų jauniems žmonėms sportuoti ir dalyvauti varžybose užsienio šalyse, o ir pas mus sporto infrastruktūra yra išvystyta,“ – sakė meras A. Margelis. Rajono vadovas padėkojo mokytojams, treneriams ir moksleiviams už pasiektus gerus rezultatus, palinkėjo gražių atostogų ir kad sportas visada būtų svarbia gyvenimo dalimi.

„Sportas svarbus tuo, kad laviname kūną, savo moralinius ir dvasinius gabumus“‘ – sakė renginio vedėja Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Auksė Stirbienė. Šiuose „Mero pusryčiuose“ buvo pagerbti prizines vietas respublikinėse ir tarptautinėse sportinėse varžybose laimėję aerobinės gimnastikos, krepšinio, žirginio sporto ir tinklinio atstovai.

Šventinius pusryčius papuošė Lazdijų meno mokyklos mokinių - Tado Miklušio (mokytojas Deimantas Pavilonis) bei Dominyko ir Kristupo Stučkų (mokytojas Valdas Krukonis) atliekami muzikiniai kūriniai.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis