Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai
2019-10-28

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija 2019 m. rugsėjo 2 d. paskelbė Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (toliau – NAVA) konkursą, kurio metu nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais bus pagerbtos įmonės, 2019 m. labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų taikymo savo veikloje ir / ar už jos ribų. Skelbiamo NAVA konkurso nominacijos: „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Aplinkai draugiškiausia įmonė“, „Šeimai palankiausia darbovietė“.

Kiekviena iš šių NAVA nominacijų skirstoma į 3 kategorijas, atskirai apdovanojant: labai mažas ir mažas įmones; vidutines įmones; dideles įmones.

Labiausiai pasižymėjusi įmonė pagerbiama pagrindiniu apdovanojimu – „Metų socialiai atsakinga įmonė“.

NAVA pretendentais gali būti Lietuvos Respublikoje įregistruotos įmonės. Pretendentai gali kandidatuoti į vieną, kelias ar visas nominacijas. Dėl kiekvienos nominacijos pildoma atskira paraiška (pridedama).

Įmonių paraiškas prašome pateikti DOC ir PDF formatais elektroniniu paštu adresunava@socmin.lt iki 2019 m. spalio 31 d. imtinai.

Detalesnę informaciją, paraiškų formas ir ankstesnių metų nugalėtojus taip pat galite rasti https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/darbo-rinka-uzimtumas/imoniu-socialine-atsakomybeisa/nacionalinio-atsakingo-verslo-apdovanojimas.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Trišalės tarybos koordinavimo skyrių (vyriausiąją specialistę Liudviką Gražulienę, tel. +370 706 68253, el. paštasliudvika.grazuliene@socmin.lt).

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis