Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
PASIENIO FIESTOS 2017 spiningautojų gretose -30 žvejų
2017-06-03

Ankstų rytą pačiame rajono pasienyje esančiame Akmenių ežere pasklido valtys – prasidėjo tradicinėmis PASIENIO FIESTOS DALIMI tapusios spiningavimo varžybos. Jau daugelį metų jos sutraukia ne tik mūsų rajono savivaldybės, bet ir viso Lietuvos žvejus aistruolius, norinčius ne tik išbandyti savo sėkmę ant žuvingų Dzūkijos ežerų, bet ir laimėti pagrindinį prizą – Lazdijų rajono savivaldybės mero taurę.

Šeštą valandą ryto prasidėjusi žvejų registracija parodė, jog šiemet į Lazdijus išbandyti savo spiningavimo įgūdžių atvyko žvejai iš Kauno, Vilniaus, Biržų, Kudirkos Naumiesčio, Alytaus, na ir žinoma – iš Lazdijų.

Iš viso 7 valandą ryto į startą stojo 30 žvejų, kurie į Akmenių ežero platumas išplaukė 15 – oje valčių. Tarp patyrusių žvejų mėgėjų – dvi moterys – iš Vilniaus ir Kudirkos Naumiesčio. Kaip sakė vos pasibaigus žvejybai vienas renginio organizatorių – Lazdijų turizmo informacinio centro direktorius Žydrūnas Vasiliauskas, žūklė šiemet beveik visiems žvejams buvo sėkminga. Ne vienas sugavo ir lydekų. Didžiausioji, ko gero, bus ta, kuri svėrė daugiau nei du kilogramus...

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis