Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Išdalinti apdovanojimai geriausiems 2016 metų Lazdijų sportininkams
2017-02-13

Ketvirtadienio vakarą Lazdijuose buvo pagerbti ir apdovanoti geriausi 2016 metų sportininkai bei jų treneriai. Sportinius kostiumus į šventišką aprangą iškeitę geriausi mūsų rajono sportininkai, treneriai bei svečiai su gera nuotaika bei šypsenomis veiduose rinkosi į Lazdijų sporto centrą, kur vyko sportininkų pagerbimo vakaras.

Visus susirinkusius sveikino bei apdovanojimų ceremoniją atidarė Lazdijų sporto centro direktorius Darius Liaukevičius, kuris dėkojo sportininkams ir jų treneriams už įdėtas pastangas ir nuoširdų darbą garsinant Lazdijų rajono vardą. Direktorius taip pat įteikė padėkas už nuoširdų bendradarbiavimą ir vaikų sportinės veiklos skatinimą Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos direktorei Jurgitai Mozerienei bei Lazdijų mokyklos-darželio  „Vyturėlis” direktorei Loretai Jurkonienei.

Padėkos buvo įteiktos ir Lazdijų sporto centro rėmėjams, kurie prisidėjo prie 2016 metų varžybų organizavimo - Dainorai Nevulienei už aerobinės gimnastikos varžybų rėmimą, Arūnui Žėkui už tinklinio varžybų rėmimą, Marijui Bernatorniui už žirginio sporto varžybų rėmimą.

Sveikinimo žodį tarė bei padėkas nuo Lazdijų rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo Jono Gudžiausko Lazdijų sporto centro treneriams už 2016 metų aukštus auklėtinių sportinius pasiekimus įteikė Lazdijų rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Kazlauskienė.

Visus susirinkusius sveikino bei geriausius 2016 metų sportininkus apdovanojo Lazdijų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Gintautas Salatka. Jaunimo kategorijoje už nuopelnus buvo apdovanoti: Nojus Jarmala (aerobinė gimnastika), Dagna Krapavickaitė (aerobinė gimnastika), Sofija Salatkaitė (žirginis sportas), Dovilė Jakubauskaitė (žirginis sportas), Ignas Karaliūnas (jėgos trikovė), Dovydas Zdančius (krepšinis), Mantas Valukonis (krepšinis), Jokūbas Vaišnys (tinklinis), Lauras Karalukas (futbolas), Viktorija Žukauskaitė (tinklinis) ir jų treneriai.

Taip pat buvo apdovanoti ir geriausi suaugusieji sportininkai, kurie 2016 metais garsino Lazdijų rajoną - Stasys Šaduikis (laisvosios imtynės), Povilas Mikelskas (žirginis sportas), Rasa Žukauskienė (tinklinis), Jonas Vigraitis (stalo tenisas), Kristina Vetchoratovienė (tinklinis), Martynas Lynikas (tinklinis), Remigijus Paulionis (kultūrizmas), Gintaras Griškevičius (futbolas), Tomas Urbonavičius (stalo tenisas), Virginijus Paulionis (stalo tenisas).

Apdovanojimas buvo įteiktas ir populiariausiai Lazdijų sporto centro sportininkei, kuri buvo išrinkta socialiniame tinkle  facebook. Ja tapo Karolina Aleksandravičiūtė (kūno rengyba).

Apdovanojimų metų sportininkams, žiūrovams bei svečiams įspūdingą šou dovanojo gatvės gimnastai iš Veisiejų, cirko artistai iš Alytaus bei nuostabaus balso savininkė, muzikinio projekto Lietuvoje „X faktorius 2017“ nugalėtoja Iglė.

Lazdijų r. sav. ir LSC inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis