Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Meras pasveikino tautinių šokių kolektyvą
2017-11-14

Šeštadienio vakarą Teizų laisvalaikio salėje vyko tautinių šokių kolektyvo „Trepsiukas“  (vad. Angelė Liaukonienė) penkerių metų veiklos jubiliejus. Kolektyvą pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis teigė, jog savivaldybė ir taryba gerindami infrastruktūrą nori ir stengiasi sudaryti sąlygas kad bendruomenė aktyviai dalyvautų rajono kaimų kultūriniame gyvenime. Jis džiaugėsi, kad rajone aktyviai puoselėjamos tautinio šokio bei dainos tradicijos. Tai stiprina ne tik kultūrą bet ir valstybingumą. Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis Teizų laisvalaikio salės tautinių šokių kolektyvui „Trepsiukas“ linkėjo energijos ir šokti dar ne vienerius metus. Meras  A. Margelis šokių kolektyvui padovanojo 500 eurų  vertės čekį.

Jubiliejų švenčiantį kolektyvą sveikino savivaldybės tarybos nariai Ričardas Dulskas ir Albinas Žymančius, Lazdijų kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Ingrida Malinauskienė,  Veisiejų kultūros namų suaugusiųjų šokių kolektyvas „Pušynas“ (vad. Aldona Rudienė), ką tik susikūręs tautinių šokių kolektyvas iš Šventežerio seniūnijos, Šeštokų kultūros namų kapela „Griežlė“  (vad. Vitas Trampas), Teizų laisvalaikio salės ansamblis „Svaja“ bei senjorų ir laisvalaikio teatras ir kapela „Smiltelė“ iš Alytaus rajono.

Po nuotaikingo koncerto, kuriame dalyvavo visų kartų šokėjai ir dainininkai, niekas neskubėjo eiti namo. Svečių bei dalyvių laukė „Trepsiuko“ penkerių metų jubiliejaus tortas.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis