Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Savivaldybės fojė surengta autorinių darbų paroda
2017-12-14

Trečiadienį, gruodžio 13 d., Lazdijų rajono savivaldybės II aukšto fojė vyko dailės mokytojos Jolitos Jasevičienė autorinių kūrybos darbų parodos „Ratu“ uždarymas. Pasveikinti parodos autorės ir padėkoti už jos kūrinius, beveik mėnesį žavėjusius savivaldybės darbuotojus, čia apsilankiusius rajono gyventojus bei svečius, atėjo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, savivaldybės administracijos vadovai ir darbuotojai, kolegos, mokiniai ir jų tėveliai iš Krosnos bei Lazdijų meno mokyklų.

Sveikindamas parodos autorę meras A. Margelis džiaugėsi, kad mokytoja ne tik vaikams perteikia dailės žinias, bet ir pati kuria. Pasak mero, tokiu savo pavyzdžiu ji ragina mokinius nebijoti atskleisti meno paslaptis, įkvepia vaikus tapti kūrėjais. „Džiaugiuosi šia mokytoja, kuri pati kuria meną, o jos mokiniai ne kartą apdovanoti ir tapę įvairių konkursų nugalėtojais. Linkiu, kad visada lydėtų kūrybinė sėkmė, o parodos keliautų ne tik po Lazdijų kraštą, bet ir po visą Lietuvą bei pasiektų svečias šalis“, - sakė meras A. Margelis įteikdamas parodos autorei atminimo dovaną.

Mokytoja J. Jasevičienė dėkojo visiems, atėjusiems jos pasveikinti ir vertinantiems jos kūrybą. „Ši paroda apie kasdieninį, buitinį užsiprogramavusių įprastų veiksmų ir įpročių judėjimą ratu kasmet, kas savaitę, kasdien ir kartu egzistencinį žmogaus pasaulio, tautos, šeimos bei asmenybės atžvilgiu“, - pristatydama parodą „Ratu“ pasakojo darbų autorė.

Plačiau J. Jasevičienės kūrybinę veiklą renginio metu pristatė Krosnos mokyklos pavaduotoja ugdymui Jūratė Sutkuvienė, muzikinius kūrinius dovanojo Lazdijų meno mokyklos auklėtiniai.

 

Lazdijų r. sav. inf. 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis