Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijų meras sukvietė mažuosius į šventinį rytmetį
2017-12-21

Trečiadienį, likus kelioms dienoms iki Kalėdų, Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis į šventinį rytmetį sukvietė savivaldybės darbuotojus ir jų vaikučius. Meras džiaugėsi matydamas darbuotojus su savo artimaisiais, ypač linksmai nusiteikusius mažuosius, taip nuoširdžiai laukiančius šventinio stebuklo.

 

Savivaldybės vadovas A. Margelis linkėjo visiems džiugių akimirkų, jaukumo kiekvieniems namams ir gražios bendrystės su šalia esančiais: „Tikiu, jog tokie mūsų susitikimai taps gražia tradicija, o vaikučių ratas kasmet vis didės. Linkiu visiems sveikatos, santarvės, šilumos ir meilės jūsų šeimoms“, - sakė meras A. Margelis.

Į Lazdijų kultūros centro salę susirinkusius mažuosius kartu su tėveliais linksmino padūkėlė linksmuolė Kakė Makė ir jos bičiuliai nykštukai. Visi kartu šoko ratelius, žaidė žaidimus ir nekantriai laukė Kalėdų senio.

Netruko ateiti ir vaikučių laukiamiausia akimirka - eilėraščiai, dainelės ir palinkėjimai Kalėdų seneliui. Šis mažuosius šventinio rytmečio dalyvius pradžiugino saldžiomis dovanomis, o meras visiems vaikučiams įteikė rankų darbo tautodailininkės nunertas šiltas kojines.

Po linksmos šventinės programėlės mažųjų ir jų tėvelių laukė dar viena savivaldybės mero dovana – Alytaus miesto teatro spektaklis „Šokis puodynėje, arba svajonių storulis“.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis