Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Meras svečiavosi Lazdijų socialinių paslaugų centre
2017-12-21

Trečiadienį Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis aplankė Lazdijų socialinių paslaugų centro gyventojus ir pasveikino su ateinančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais. „Laiko ratas apsisuko ir gražiausios metų šventės jau visai arti“ – sakė Lazdijų rajono meras A. Margelis.

 Meras A. Margelis džiaugėsi, šauniu socialinių paslaugų centro kolektyvu, kuris  puikiai rūpinasi gyventojais. Jis  linkėjo per Kalėdas sulaukti dėmesio iš artimųjų, nestokoti šilto ir jaukaus bendravimo su aplinkiniais bei stiprios sveikatos. Lazdijų socialinių paslaugų direktorei Jolantai Marcinkienei meras įteikė pintinę pilną kalėdinių vaišių.

Šventėje taip pat dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės  sveikatos biuro specialistė Dovilė Paulionienė, socialinių paslaugų centro direktorės pavaduotoja Odeta Lenkauskienė, globos namų padalinio vadovė Marija Mizerienė ir Lazdijų sporto klubo „Sakalas“ vadybininkas Remigijus Paulionis. Sporto klubas jau kelerius metus iš eilės prieš didžiąsias metų šventes į  Lazdijų socialinių paslaugų centrą atvyksta nešini dovanomis čia gyvenantiems žmonėms.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis