Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Apdovanoti parodos–konkurso „Žiemos puokštė“ ir kalėdinės aplinkos kūrimo konkurso nugalėtojai
2018-01-16

Šventiniu laikotarpiu visi puošia savo namus, įstaigas, miestelių erdves ir stengiasi prisijaukinti gražiausių metų švenčių dvasią. Išradingos kompozicijos iš pušų šakų, keramikos, siūlų, miško gėrybių, šieno, šiaudų, džiovintų gėlių ir dar daugybės įvairių dalykų džiugino akį Lazdijų rajono savivaldybės administracinio pastato antro aukšto fojė.  Sausio 12 dieną buvo paskelbti ir apdovanoti parodos – konkurso „Žiemos puokštė“  bei Lazdijų rajono savivaldybės kalėdinės aplinkos kūrimo konkurso nugalėtojai.

 Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pasveikino visus dalyvavusius tradiciniame konkurse ir džiaugėsi, kad moksleiviai yra kūrybiški, turi daug šaunių idėjų ir puošia aplinką, o puikia paroda galėjo pasigrožėti į savivaldybę atvykę svečiai. Vieni iš jų iš Irkutsko atvykę Arvydas Kulikauskas ir jo žmona Nina Večer, kurie stabtelėjo ir įdėmiai apžiūrinėjo parodą. Jų nuomonė sutapo su vertinusios komisijos nuomone dėl pirmosios vietos nugalėtojo. Meras A. Margelis padėkojo komisijai už puikų darbą ir žmonėms, kurie negailėdami savo laiko puošė savo namus, gatves i įstaigas. Jis  laimėtojus apdovanojo padėkos raštais ir dovanomis.

Konkurse dalyvavo 20 dalyvių ir pateikė 17 originalių puokščių. Vertinimo komisijos nariai didelį dėmesį skyrė grožiui, kūrybiškumui, originalumui ir kruopštumui.  

Ikimokyklinio, priešmokyklinio ir 1-4 klasių kategorijos nugalėtojai Ugnius Butkauskas ir Milena Rusevičiūtė iš Lazdijų mokyklos-darželio ,,Kregždutė“, besimokantys antroje klasėje. Mokytoja Rita Balytienė, kompozicija „Kvepianti eglutė“.  II vietą iškovojo 2 metų Austėja Povilaitė  iš Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“, mokytojos Jurgita Burbienė ir Edita Gradickienė, kompozicija „Kalėdų belaukiant“. III vieta paskirta antrokui  Emiliui Kirvelaičiui, kuris mokosi  Lazdijų mokykloje-darželyje „Vyturėlis“, mokytoja Aušra Tamkevičienė, kompozicija „Kalėdų džiaugsmas“.

5-8 klasių kategorijoje nugalėjo Morta Žaliauskaitė iš Lazdijų rajono Aštriosios Kirsnos mokyklos, mokytoja Lina Žaliauskienė, kompozicija „Improvizacija“. II vieta atiteko Mangirdui Bagdanavičiui, septintokui iš Lazdijų rajono  Šeštokų mokyklos. Mokytoja Rita Kulakauskienė, kompozicija „Apsnigtas miškas“. III vietos nugalėtoja 8 klasės mokinė Eglė Stravinskaitė iš Lazdijų rajono Kučiūnų  mokyklos.   Mokytoja Rita Kulakauskienė, kompozicija „Kai už lango Kalėdos“.

9-12 (I-IV gimnazijos) klasių kategorijoje geriausia kompozicija išrinkta „Kalėdinių svajonių burė“, kurią sukūrė I gimnazijos klasės mokinės Skaistė Kisieliūtė, Henrieta Varnelytė ir Rima Gvezdauskaitė iš Lazdijų rajono  Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos, mokytoja Asta Černeckaitė. II vietos laimėtoja Lazdijų rajono  Aštriosios Kirsnos mokyklos 10 klasės mokinė Evelina Mociejūnaitė, mokytoja Lina Žaliauskienė, kompozicija „Trise“.  III vieta atiteko Robertai Vasiliauskaitei, Lazdijų rajono Stebulių mokyklos devintokei už kompoziciją „Šventų Kalėdų belaukiant“, mokytoja Virginija Krokininkaitė-Jarutienė.

Lazdijų rajono savivaldybės kalėdinės aplinkos kūrimo konkurso švietimo ir ugdymo įstaigų kategorijoje nugalėjo Lazdijų rajono Kučiūnų mokykla. Valstybinių ir savivaldybės įstaigų kategorijoje nugalėtojais tapo Veisiejų miesto bendruomenė už Veisiejų centrinės aikštės puošimą. Individualių ir daugiabučių namų gyventojų kategorijoje nugalėjo Kapčiamiesčio miestelio aikštėje surengtos kalėdinių instaliacijų parodos Mechanizatorių gatvės gyventojų instaliacija. Verslo įmonių kategorijoje nugalėjo UAB „Hekorna“.

Šiais metais ypatinga ir nuostabi eglutė puošė Lazdijų rajono savivaldybės pastatą, šildė kiekvieną darbuotoją ir svečią. Buvo ypatinga dėl to, jog ją puošė žaisliukai, kuriuos pagamino Šventežerio mokyklos vaikai. Evelinai Rėkutei, Martynui Mikelioniui, Lukui Čiurlioniui, Emai Tamkevičiūtei, Jogailei Žalytei  buvo įteikiamos mero dovanos ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo  Vytuolio Valūno padėkos už tradicinių kalėdinių šiaudinių žaisliukų gamybą ir kalėdinės eglės Lazdijų rajono savivaldybės administracijoje puošybą, mokytoja Lina Žaliauskienė.  Apdovanojimus muzikos garsais šildė Lazdijų meno mokyklos mokiniai ir mokytojai.

Lazdijų r. sav. inf.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis