Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
apdovanoti geriausi 2017 metų Veisiejų sportininkai bei „Dainavos“ futbolo komandos žaidėjai
2018-01-24

 

Jau dvidešimt antrą kartą kūno kultūros mokytojai,  treneriai bei  sporto visuomenininkai  sprendė, kurie iš Veisiejų sportininkų  savo pasiekimais verti geriausiųjų vardo. Buvo renkamas geriausių iš geriausių metų dešimtukas. Tradiciškai į dešimtuką išrinkti populiariausių penkių sporto šakų atstovai- futbolo, aerobinės gimnastikos, jėgos trikovės, stalo teniso ir krepšinio.

 

Veisiejų seniūnijos bendruomenės komitetas visiems geriausiems miesto sportininkams bei „Dainavos“ komandos žaidėjams įteikė dailius, specialiai pagamintus prizus. Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka ne tik perdavė nuoširdžius mero Artūro Margelio linkėjimus sportuojančiam Veisiejų jaunimui bei treneriams, bet ir įteikė savivaldybės dovaną- bilietus į Eurolygos rungtynes bei pažadėjo autobusą nuvykimui į krepšinį Kaune.

Pirmą kartą geriausiu sportininku išrinktas jėgos trikovės atstovas Ignas Karaliūnas, Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos moksleivis. Pereitais metais Ignas tris kartus gerino Lietuvos rekordus, tapo savo svorio kategorijos čempionu bei II vietos laimėtoju absoliučioje įskaitoje. Sėkmingai pasirodė ir tarptautinėse varžybose. Europos klasikinės jėgos trikovės jaunių čempionate Danijoje iškovojo bronzos medalį, o pasaulio jaunių čempionate užėmė aukštą ketvirtąją vietą. Sveikiname geriausią 2017 metų Veisiejų sportininką bei jo trenerį Artūrą Mačionį bei visus sportininkus, patekusius į dešimtuką.

2017 metų geriausiais Veisiejų sportininkais išrinkti:

IGNAS  KARALIŪNAS  Jėgos trikovė Tr. A. Mačionis

Gintaras  Griškevičius  Futbolas      Tr. T. Targauskas

Žaneta  Valiulytė  Jėgos trikovė Tr. A. Mačionis

Rimvydas  Karsokas  Futbolas      Tr. T. Targauskas

Viktorija  Kisielytė   Aerob. gimnast. Tr. J. Stankevičienė

Meirūnas Stankevičius  Futbolas      Tr. T. Targauskas

Vidmantas Žibūda       Jėgos trikovė Tr. A. Mačionis

Gytis Sušinskas       Krepšinis      Tr. T. Targauskas

Lauras  Karalukas    Futbolas      Tr. T. Targauskas

Vaidora Karsokaitė  St. tenisas     Tr. V. Monkienė

Šeši dešimtuko dalyviai – moksleiviai. Jau seniai žinoma, kad sąlygos užsiimti sportu Veisiejuose labai geros. Puikiai įrengtos, sutvarkytos ir prižiūrimos sporto bazės Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje bei technologijos ir verslo mokykloje, tikri savo srities profesionalai treneriai ir kūno kultūros mokytojai. Todėl ir moksleiviai pasiekė gražių rezultatų. Bet juk tik retas jų po gimnazijos baigimo liks gimtinėje ir toliau sieks sporto aukštumų jau kaip suaugę žmonės.

Ten pat, Veisiejų kultūros namuose, taip pat vyko Veisiejų „Dainavos“ futbolo komandos pagerbimas. 2017 m. gilias tradicijas turinti futbolo komanda rungtyniavo daug ir gana sėkmingai. Rajone Veisiejų futbolininkai sau lygių neturi jau gerą pusšimtį metų. O ir šalies varžybose pasirodo gana sėkmingai. Džiugu, kad Veisiejų miestelio sportas gyvuoja, kad vis dar yra kam ir kur turiningai praleisti laisvalaikį. Linkime veisiejiečiams ir 2018-aisiais siekti gražių pergalių sporto arenose.

Veisiejų seniūnijos inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis