Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Veisiejietis – tarp geriausių šalyje anglų kalbos olimpiadininkų
2017-03-02

Kiekvienais metais Lazdijų rajono savivaldybės ugdymo įstaigų moksleiviai pasiekia puikių rezultatų ne tik įvairių konkursų bei olimpiadų rajoniniuose turuose, bet ir sulaukia puikių įvertinimų šalyje. Šių metų vasario 25 d. Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados (11 kl.) šalies etapas, kuriame savo žinias demonstravo 85 dalyviai iš visos Lietuvos. Lazdijų rajonui atstovavo Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos IIIa g klasės mokinys Valentinas Černeckas.

Olimpiados metu moksleiviai atliko rašymo ir kalbėjimo užduotis, taip pat dalyvavo komandinėje užduotyje, kurios metu „realioje erdvėje“ rinko informaciją apie žymias Kėdainių vietas ir, naudodamiesi informacinėmis technologijomis, kūrybingai jas pristatė.

Jaunasis veisiejietis  šiame šalies etape užėmė 7-ąją vietą ir pateko į garbingą geriausių anglų kalbos olimpiadininkų dešimtuką. Moksleivis buvo apdovanotas specialiuoju prizu - praleisti dieną tarptautinėje Amerikos mokykloje Vilniuje ir patobulinti anglų kalbos žinias.

 Lazdijų r. sav. ir Veisiejų S. Gedos gimnaz. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis