Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Folkloro ansambliui 15-mečio proga – solidi mero dovana
2018-01-30

Šį savaitgalį Lazdijų kultūros centro Būdviečio laisvalaikio salės folkloro kolektyvas „Radastėlė“ šventė savo kūrybinės veiklos 15-metį. Šios gražios sukakties proga kolektyvo pasveikinti atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, kuris įteikė ansamblio vadovei padėkos raštą bei solidžią dovaną – 500 eurų.

Meras džiaugėsi, jog folkloro kolektyvas „Radastėlė“ gyvuoja jau 15 metų, o jo narės per šiuos metus beveik nesikeitė. „Smagu, jog šis gražus būrelis moterų savo prasminga veikla prisideda prie tradicinės mūsų gimtojo krašto kultūros saugojimo ir puoselėjimo. Linkiu kuo geriausios sveikatos, ansambliui gyvuoti dar ne vieną dešimtmetį ir toliau su didele meile dainuoti liaudies dainas, sėkmingai ruoštis 2018 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventės apžiūrai ir dalyvauti šios šventės Folkloro dienoje „Didžių žmonių žemė“, - sakė meras A. Margelis.

Gražių sveikinimų bei linkėjimų negailėjo ir Lazdijų kultūros centro direktorius Arūnas Sujeta. Už prasmingus kūrybinės veiklos metus jis dėkojo folkloro ansamblio „Radastėlė“ įkūrėjai ir ilgametei jo vadovei Danutei Lavickienei bei dabartinei vadovei Zinai Barkauskienei. Kolektyvo 15-mečio proga jis įteikė simbolinį kelialapį į ansamblio „Rdastėlė“ pasirinktą kūrybinę kelionę.

Pasveikinti folkloro ansamblio „Radastėlė“ gražios sukakties proga taip pat atvyko ir buvę ansamblio nariai, Būdviečio seniūnijos atstovai bei bičiuliai muzikantai, dainininkai, šokėjai: Lazdijų kultūros centro tradicinės muzikos kapela „Dziedukai“ (vadovas Romas  Mazėtis) bei vaikų ir jaunimo folkloro kolektyvas „Bitelė“ (vadovė Neringa Rasiulienė), Būdviečio laisvalaikio salės šokių grupė „Radastėlė“ ir kapela „Svaja“ (vadovė Zina Barkauskienė).

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis