Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Prasideda trečiasis projekto „Lyderių laikas“ etapas
2017-03-03

Lazdijų rajono savivaldybė yra atrinkta į pirmąjį projekto „Lyderių laikas 3“ įgyvendinimo srautą (2017-2018 m.). Projektu “Lyderių laikas 3” siekiama sukurti kuo palankesnę terpę švietimo lyderystei nacionaliniu, savivaldos bei mokyklos lygmeniu.

Projekto „Lyderių laikas 3“ veiklos centras – savivaldybė kaip integralus švietimo tinklas, konsoliduojantis turimą potencialą kuo geresnei mokymosi kokybei pasiekti atsižvelgiant į unikalų socialinį, kultūrinį, ekonominį kiekvienos savivaldybės kontekstą. Pagrindinė savivaldybės veikla projekte – pokyčio projekto sukūrimas ir įgyvendinimas.

Projekto veiklos Lazdijų rajono savivaldybėje prasidės 2017 m. kovo – balandžio mėn., pasirašius Švietimo aprūpinimo centro ir savivaldybės administracijos bendradarbiavimo sutartį.

Projektas „Lyderių laikas 3“ yra nacionalinis švietimo projektas. Jau įgyvendinti du projekto etapai, kurių metu buvo kuriami ir išbandyti švietimo lyderystės konceptualūs pagrindai. Remiantis projekto strateginiais dokumentais, dalyvauti trečiajame etape 2017-2020 m. įtraukiamos visos 60 savivaldybių, jų švietimo ir su švietimu susijusios bendruomenės.

Projektui įgyvendinti savivaldybės yra suskirstytos į tris regionus: pietų, vakarų ir šiaurės-rytų. Pokyčio projektų kūrimo trukmė – 22 mėn., todėl regionų savivaldybės į projektų kūrimą įsitrauks trimis srautais (pirmasis- 2017-2018m., antrasis – 2018-2019 m., trečiasis – 2019-2020 m.).

Savivaldybių veiklos vadovas 

Lazdijų rajono savivaldybės

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis