Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Merui – padėka už paramą Lietuvos kariams
2018-04-09

Rajono savivaldybės merą  Artūrą Margelį pasiekė Lietuvos kariuomenės mechanizuotosios pėstininkų brigados “Geležinis Vilkas” Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono vado, pulkininko leitenanto Dariaus Meilūno padėka.

„Kovo 12-17 dienomis skirtingose Alytaus apskrities vietose Ulonų batalionas, kaip sudėtinė Lietuvos kariuomenės Greitojo reagavimo pajėgų dalis, vykdė padalinių integravimo pratybas „Ulono smūgis“.

Esu Jums labai dėkingas už Jūsų asmeninę paramą ir Jūsų vadovaujamų savivaldybės darbuotojų indėlį organizuojant ir vykdant šias pratybas.

Tikiu, kad tiek atgrasymo, tiek ir gynybos tikslais yra svarbu, kad Lietuvos kariuomenės vienetai ir Civilinės valdžios institucijos pažintų vieni kitus ir gebėtų dirbti kartu bei  greitai spręsti kylančius  klausimus bei problemas. Neabejoju, kad karių ir karinės technikos buvimas ne tik kariniuose poligonuose, bet ir Lietuvos miestuose ir miesteliuose padeda gyventojams pažinti ir atskirti savą kariuomenę nuo svetimos“ – sakoma šioje padėkoje.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis