Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Pažadas ištesėtas: padovanota 20 ąžuolų Noragėlių seniūnijai
2018-04-24

Atšilę pavasario orai ir visuotinis akcijos „Darom“ šurmulys – puikus metas ne tik tvarkyti aplinką, bet ir puoselėti ją sodinant medžius. Su šia kilnia misija Lazdijų rajono savivaldybėje vykstant kasmetinei akcijai „Darom“ meras Artūras Margelis atvyko į Noragėlių seniūnijos Vosbūčių kaimą, kur kartu su šio kaimo gyventojais pasodino dovanų atvežtus ąžuolus.

Padovanoti Vosbūčių kaimui nuo savivaldybės 20 ąžuolų meras A. Margelis pažadėjo praėjusių metų rudenį. Tuomet VĮ Alytaus regiono keliai šiame kaime vykdė kelio rekonstrukcijos darbus ir nusprendė pašalinti kelio apsaugos zonoje augančius ąžuolus. Šiam sprendimu nepritarė vietos bendruomenė.

Sužinojęs apie susiklosčiusią situaciją Lazdijų rajono savivaldybės meras susisiekė su tuomet kelio rekonstrukcijos darbus vykdžiusios UAB „Alkesta“ vadovais ir medžių kirtimo darbai Vosbūčiuose buvo sustabdyti. Nors vienas ąžuolas buvo nukirstas, tačiau kitus ąžuolus pavyko išsaugoti. Savivaldybės vadovas tuomet pažadėjo, jog kiti ąžuolai nebus kertami, bet bus įrengtos šalia jų atitinkamos saugumo priemonės, o Noragėlių seniūnijos Vosbūčių kaimui padovanota 20 ąžuoliukų.

Akcijos „Darom 2018“ metu į Vosbūčius atvykęs Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis drauge su Noragėlių seniūne Irena Uleckiene ir vietos bendruomenės atstovais dalį ąžuoliukų pasodino šalikelėje netoli kaimo kryžiaus. Kiti ąžuolai buvo išdalinti vietos gyventojams bei prasmingai surado vietą Noragėlių seniūnijos teritorijoje.

 

 Lazdijų r. sav. inf.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis