Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Parodoje pristatytos projekto “Išmanusis miestas IV” idėjos
2018-04-26

Balandžio 25 d.  prasidėjusioje didžiausioje Baltijos šalyse statybų parodoje „Resta“, antrąją dieną  vyko „Išmaniojo miesto“ renginys, kuriame  parodos dalyviams buvo pristatomos projekto teritorijos, studentų komandos ir jų idėjos. Tarp jų pristatyta ir projekte dalyvaujanti Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija. Renginyje  dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė  Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

 

Lazdijų rajono meras džiaugėsi, kad jauni ir kūrybingi studentai savo darbais ir idėjomis  prisideda  prie projekto Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijai.  Jie yra  pavyzdys moksleiviams,  nes mokykla – būsimų profesionalų įvairiose srityse kalvė, o „Išmaniojo miesto“  projekto vystymo procesas skatina tobulėti ir žvelgti į ateitį ir siekti tapti pažangia visuomene.  Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis  padėkojo partneriams prisidedantiems prie projekto ir visus susirinkusius pakvietė apsilankyti Lazdijų krašte.

Į Lazdijus projekto komanda buvo atvykusi kovo 22 dieną. Susitikime su  projekto sumanytojais  žurnalo „Structum” atstovais ir projekto „Išmanusis miestas IV” koordinatoriais, partneriais, aukštųjų mokyklų architektūros, inžinerijos, statybos ir kitų sričių studentais bei jų dėstytojais, dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos vadovai, Architektūros ir aplinkosaugos, Ekonomikos, Investicijų, Švietimo, kultūros ir sporto skyrių bei turizmo specialistai.

Svečiai pristatė projektinius siūlymus, kaip didelė gimnazijos teritorija ir jos pastatai gali būti modernizuoti ir pritaikyti tiek šiuolaikinius mokinių poreikius atitinkančiam formaliojo ir neformaliojo ugdymo procesui, tiek jaunimo bei visos miesto bendruomenės saviraiškos ir laisvalaikio praleidimo poreikiams patenkinti. Projekto ,,Išmanusis miestas IV“ komanda apsilankė Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijoje, kur buvo aptartos projektinio pasiūlymo įgyvendinimo galimybės ir Lazdijų miesto parke, susipažino su jo infrastruktūra bei apsvarstė galimybes, kaip būtų galima jį atnaujinti pažangiomis ir išmaniomis technologijomis.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis