Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Projekto „Lyderių laikas 3“ dalyviai patirties semiasi užsienyje
2018-05-17

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistai, bei švietimo įstaigų atstovai dalyvauja kvalifikacijos tobulinimo programos projekte „Lyderių laikas 3“. Gegužės 13-19 dienomis  kvalifikacijos tobulinimo programos projekto „ Įvairūs mokyklų ir savivaldybių bendradarbiavimo modeliai mokinių mokymosi pažangos užtikrinimo srityje“ delegacija  lankysis Suomijos ir Estijos miestų mokyklose ir darželiuose, dalinsis patirtimi su šalių švietimo sistemos atstovais.

 

Stažuotės metu bus kalbama apie švietimo vystymo situaciją, kokybę ir strategiją, kurios pagalba siekiama aukštų ugdymo pasiekimų ateityje. Šeimininkai  pristatys „Švietimo savivaldybę“ – savivaldybių vaidmuo Suomijos socialinėje ir sveikatos reformoje. Bus diskutuojama apie motyvaciją mokiniams ir procesus kurie kuria  aukštą kokybę ir apie mokyklų, vaikų darželių su įvairiomis institucijomis bendradarbiavimą.

Delegacija aplankys  Suomijos  Espoo miesto mokyklas, North-Tapiola pagrindinę mokykloją,  gimnaziją, Tuomrila vaikų darželį, Helsinkio mokyklą. Estijoje aplankys Talino ir Tartu mokyklas, bei Talino zoologijos sodo Aplinkosaugos ir švietimo centrą. Lankomose mokyklose bus pristatytas mokyklų ir savivaldybių bendradarbiavimo modelis, stažuotės dalyviai turės galimybę stebėti pamokas ir diskutuoti su pedagogais. Taip pat dalyvaus pažintinėje programoje, kurios metu aplankys Helsinkio Talino ir Tartu miestų įžymias vietas.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis