Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
„Pasienio fiestą“ atidarė Lazdijų krašto kūrėjai
2018-06-01

Pirmąjį „Pasienio fiestos“ renginį surengė Lazdijų savivaldybės viešoji biblioteka, pakvietusi mūsų krašto kūrėjus, bibliotekininkus ir visus besidominčiuosius į literatūrinius pietus. Bibliotekos direktorė Renata Rudienė sakė, jog rajonas žymiems Lietuvos rašytojams kasmet atiduoda duoklę per tradicinius renginius  - prozos rudenius, poezijos pavasarius. Todėl šįkart kilo sumanymas pasiklausyti savo krašto žmonių kūrybos. Į Lazdijus jie suvažiavo iš viso rajono – kiekvienas Lazdijų viešosios bibliotekos  filialas atsivežė po savo krašto „perliuką“.  Vieni jų -  rajone jau gerai žinomi, išleidę ne vieną savos kūrybos knygą. Kiti – pirmąkart savo kūrybą išdrįso skaityti viešai.

 

Renginio dalyvius sveikindamas rajono savivaldybės meras Artūras Margelis informavo, jog neseniai nepriklausomų tyrėjų  vykdytoje  rajono gyventojų apklausoje, Lazdijų viešoji biblioteka ir jos filialai pagal savo teikiamų paslaugų kokybę iš visų rajono įstaigų  buvo įvertinti geriausiai.

Pilnutėlė Lazdijų bibliotekos salė negailėjo plojimų Algimantui Mikelioniui iš Veisiejų, Virginijai Jonuškienei iš Teizų, krosniškei Laimai Stankevičienei, lazdijietėms – Zuzanai Urbonaitei, Aldonai Mikelionienei, Birutei Gudišauskienei bei Reginai Kubilienei, Zitai Tumosienei iš Dumblio, Erikai Ulerytei iš Noragėlių, Ramutei Sinkevičiūtei iš Aštriosios Kirsnos, seirijietei Viktorijai Ašmenaitei, Linai Marcinkevičienei iš Būdviečio, Kęstui Sukackui, kuris šįsyk atstovavo savo gimtąjį Kapčiamiesčio kraštą, švetežeriškei Aldonai Kraužlienei, Juozui Pileckui iš Kučiūnų, Ričardui Lapaičiui iš Verstaminų, Angelei Maslauskienei iš Varnėnų.

Po tokios dvasinės puotos visi vaišinosi rajono savivaldybės mero Artūro Margelio atneštais pietumis – kibinais. O arbatos renginio dalyviams išvirė bibliotekos darbuotojos. Lazdijų viešosios bibliotekos direktorė Renata Rudienė pažadėjo, jog nuo šiol literatūriniai pietūs bus kasmet, jog kasmet tai bus pirmasis „Pasienio fiestos“  renginys.  

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis