Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Dėl Mero taurės varžosi 20 žvejų
2018-06-02

Antroji „Pasienio fiestos“ diena prasidėjotradicinėmis spiningavimo varžybomis Akmenių ežere, esančiame pačime Lietuvos – Lenkijos pasienyje. Netikėtai prasidėjęs lietus neįbaugino žvejų, pasiruošusių sugauti didžiausią žuvį ir laimėti Lazdijų rajono savivaldybės mero taurę. Net 20 žvejų iš Lazdijų, Šventežerio, Šeštokų, Būdviečio, Druskininkų, Marijampolės, Kauno, Kudirkos Naumiesčio ir netgi tolimųjų Biržų  išplaukė šiandien ryte į Akmenių ežero platumas . Jų tarpe – ir dvi moterys.

Spiningavimo varžybas, kaip ir kasmet,  organizuoja VšĮ Lazdijų turizmo informacinis centras kartu su Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Lazdijų skyriumi.

 Nugalėtojai paskelbti ir apdovanoti „Pasienio fiestos“  renginyje Lazdijų miesto parke 17 val. Garbingus apdovanojimus iškovojo  druskininkietė Evelina Balčienė, sugavusi daugiausiai – 20 vienetų žuvų ir 32 vienetus žuvų sugavęs druskininkietis Justinas Balčius. Didžiausio bendro pagautų žuvų svorio kategorijoje  apdovanotas ir lazdijeitis Dovydas Rusevičius, o mero taurę iškovojo marijampolietis Edas Ambrazas.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis