Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Nepriklausomybės aikštėje šurmuliavo mažieji lazdijiečiai
2018-06-04

Pasienio fiestos metu Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje vyko mažojo lazdijiečio šventė. Šiltą šeštadienio popietę nepaprastai daug mažų vaikučių su savo tėveliais rinkosi į savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyrių. Skyriaus vedėja Jūratė Mirijauskienė sveikino mažuosius. 30 mažylių iki vienerių metų buvo įteikti oficialūs pažymėjimai, lavinamieji žaislai ir balionai su užrašu „Aš Lazdijietis“.

 

Vėliau šventė persikėlė į Nepriklausomybės aikštę, kur po Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos Jūratės Mirijauskienės išsakytų palinkėjimų vaikučiams ir tėveliams koncertavo Lazdijų meno mokyklos mokinė Luka Bagdonaitė.

Nepriklausomybės aikštėje netrūko pramogų. Daug šypsenų ir plojimų aikštėje sulaukė tradicinės ropliukų varžybos, kuomet jau keturiomis ropojantys mažyliai mėgino įveikti jiems paruoštą trasą, džiugino burbulų pūtimas, su spalvingomis kreidelėmis buvo spalvinamas Nepriklausomybės aikštės grindinys.

Sulaukus šventinės eisenos visus mažuosius vaikučius sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis linkėjo augti sveikais ir visus pakvietė prisijungti prie šventinės eisenos. Prieš žygiuojant mažieji lazdijiečiai ir  tėveliai į dangų paleido trispalvius balionus su svajonėmis.

 Lazdijų r. sav. inf.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis