Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Rajono vadovams rūpi moksleivių nuomonė
2018-06-07

Birželio 5 d. Lazdijų rajono savivaldybę aplankė gausus būrys rajono moksleivių. Čia vyko veiksmo diena, kurios metu jaunimas turėjo progą dirbti su rajono vadovais bei administracijos specialistais. Renginys prasidėjo posėdžių salėje, kur visus susirinkusius pasveikino savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka.

 

Jis mokiniams linkėjo būti drąsiems ir pasisemti patirties bei žinių, taip pat patirti neišdildomų įspūdžių. Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas džiaugėsi, jog mokiniai  domisi rajono savivaldybės veikla ir džiugiai atvyksta susipažinti su administracijos veikla.

Po renginio atidarymo posėdžių salėje, jaunimas išsiskirstė į skyrius, domėjosi darbo subtilybėmis, atliekamomis funkcijomis,  uždavė darbuotojams rūpimus klausimus.  Šiemet jaunimas turėjo galimybę dabuotis kartu su administracijos direktoriumi G. Salatka, direktoriaus pavaduotoja J. Greblikaite, mero patarėju J. Gudžiausku, savivaldybės gydytoja L. Džiaugštiene. Dirbo Socialinės paramos, Civilinės metrikacijos, Finansų, Dokumentų ir informacijos, Švietimo, kultūros ir sporto, Vaiko teisių apsaugos ir juridiniame skyriuje. Taip pat domėjosi turizmo informacijos centro ir Dzūkijos VVG veikla, aplankė socialinės globos centrą „Židinys“ bei Lazdijų ligoninę.

Po darbo skyriuose rajono moksleiviai vėl sugrįžo į posėdžių salę, kurioje diskutavo ir apibendrino savo darbo dieną rajono savivaldybėje. Mokiniai džiaugėsi turiningai praleidę dieną su maloniais, nuoširdžiais administracijos darbuotojais. Iki veiksmo dienos, moksleiviai manė, kad Lazdijų savivaldybė yra labai niūri ir nuobodi įstaiga, tačiau pabendravus su vadovais bei darbuotojais veiksmo dienos dalyviai administracijos darbuotojus apibūdino kaip nuoširdžius, savo srities profesionalus, puikiai dirbančius komandoje ir siekiančius ilgalaikių teigiamų pokyčių Lazdijų kraštui. Bendraudami su darbuotojais, moksleiviai pajuto, jog jų nuomonė bei  naujos idėjos savivaldybėje yra labai laukiamos ir vertinamos.

Pabaigos žodį tarė jaunimo reikalų koordinatorė Dovilė Lynikienė. Ji linkėjo moksleiviams siekti savo svajonių, o joms įgyvendinti labai padeda savanoriavimas. Todėl jaunimo reikalų koordinatorė kvietė rajono moksleivius išeiti iš komforto zonos ir per savanorystę atrasti savo kelią.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis