Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Savivaldybės meras A. Margelis lankėsi Apaštališkojoje nunciatūroje
2018-07-02

Rajono savivaldybės meras Artūras Margelis J.E. Apaštališkojo Nuncijaus Lietuvoje Pedro Lopeso Kintanos kvietimu birželio 29 dieną, švenčiant Petro ir Pauliaus iškilmę, lankėsi Vilniuje, Baltijos šalių nunciatūroje, kur tradiciškai kasmet šią dieną iškilmingu priėmimu yra pažymima šventojo Petro įpėdinio – Popiežiaus diena. J.E. Apaštališkasis Nuncijus į šį priėmimą kviečia dvasininkijos atstovus – vyskupus, kunigus, žymius Lietuvos meno ir kultūros veikėjus, valstybės institucijų atstovus bei artimus savo draugus.

Mūsų rajono savivaldybės vadovas išskirtinio Apaštališkojo Nuncijaus dėmesio ir pakvietimo nusipelnė dėl to, jog Nuncijus Pedras Lopesas Kintana, kuris Lietuvoje reziduoja nuo 2014 metų kovo mėnesio, mūsų rajone jau yra lankęsis du kartus. Viešnagių Lazdijuose metu jis aukojo Šv. Mišias Šv. Onos bažnyčioje, susitiko su Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos bendruomene – moksleiviais ir mokytojais.

Savo sveikinimo kalboje J.E. Apaštališkasis Nuncijus Pedras Lopesas Kintana akcentavo senus ir tvirtus Lietuvos ir Vatikano, kuris niekuomet nepripažino Lietuvos okupacijos ir savo turimomis priemonėmis siekė valstybės nepriklausomybės, ryšius.

Atvykęs į Nunciatūroje surengtą šventę rajono savivaldybės meras Artūras Margelis Apaštališkajam Nuncijui Pedrui Lopesui Kintanai įteikė dzūkiškų vaišių – mūsų krašte keptą pyragą šimtalapį.

Pobūvio metu savivaldybės meras turėjo galimybę pabendrauti su kai kurių savivaldybių vadovais, mūsų krašte ilgus metus dirbusiais kunigais, kurie išsakė daug gražių žodžių dėl pasikeitusio Lazdijų miesto ir jos apylinkių veido, dėl patogumo gyventi šiame pasienio mieste.

Kartu su savivaldybės meru Artūru Margeliu priėmime pas J.E. Apaštališkajį Nuncijų Lietuvoje Pedrą Lopesą Kintaną dalyvavo Lazdijų dekanato dekanas, Lazdijų Šv. Onos parapijos klebonas Nerijus Žvirblys.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis