Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Kapčiamiesčio bendruomenė paminėjo 15 metų veiklos sukaktį
2018-09-17

Savaitgalį į  Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokyklos stadioną buvo kviečiami visi miestelio gyventojai ir bendruomenės nariai. Šventė buvo skirta bendruomenės veiklos 15 metų sukakčiai paminėti. Vieną iš gausiausių rajono bendruomenių pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

 

Meras džiaugėsi jauna ir aktyvia Kapčiamiesčio bendruomenės pirmininke Raminta Zeleniauskaite, kuri jau metus vadovauja bendruomenei ir savo darbais gražina miestelį bei suburia gyventojus.  Jis pasidžiaugė, kad bendruomenė aktyvi ir rašant projektus, kurių dėka gražėja miestelis bei tobulinama gyvenimo kokybė. Lazdijų rajono meras A. Margelis jubiliejaus proga visai bendruomenei palinkėjo susitelkimo, gražių idėjų ir darbų savo kraštui.  

Meras įteikė padėkas ir atminimo dovanas miesteliui nusipelniusiems žmonėms. Kraštietei, lietuvių liaudies folkloro dainininkei Veronikai Povilionienei –– už savo krašto garsinimą visame pasaulyje ir etnokultūros puoselėjimą, kraštiečiui, rašytojui Juozui Žitkauskui ––  už etnokultūros tradicijų puoselėjimą ir savo tarmės bei krašto garsinimą, Kapčiamiesčio seniūnijos gyventojams Birutei ir Vytautui Stacevičiams – už ilgametį kraštotyrinį darbą, aktyvią visuomeninę ir kultūrinę veiklą ir etnokultūros puoselėjimą, Kapčiamiesčio Dievo Apvaizdos parapijos klebonui Jonui Alesiui –-  už nuoširdų rūpinimąsi bažnyčia ir dvasinę pagalbą parapijos žmonėms, Kapčiamiesčio seniūnijos gyventojui Juozui Česlovui Subačiui – už kūrybinę veiklą ir gimtojo krašto puoselėjimą, Ramintai Zelenauskaitei – Kapčiamiesčio bendruomenės pirmininkei - už iniciatyvumą, veržlumą, kūrybiškumą organizuojant bendruomenės veiklą. 

Bendruomenės jubiliejaus šventė sulaukė sveikinimų iš Dzūkijos VVG pirmininkės Editos Gudišauskienės, ir asociacijos valdybos pirmininkės Sandros Sinkevičienės, rašytojo Juozo Žitkausko bei  Kapčiamiesčio miestelio įstaigų atstovų. Koncertinę programą dovanojo miškininkų ir mokyklos folklorinis ansamblis „Atgaiva“,  Lazdijų meno mokyklos, Veisiejų skyriaus akordeonistų duetas, Barčių kaimo bendruomenės ansamblis, vadovaujamas Ramunės Janavičiūtės, Kapčiamiesčio bendruomenės ansamblis vadovaujamas Laimio Juškaičio, kapela „Kapčius“ ir vokalinis ansamblis „Sagucis“, vadovaujami Linos Valentinienės, solistė Ramunė Janavičiūtė bei grupė „Patruliai“. 

Lazdijų r. sav. inf.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis