Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Kviečiame prisidėti prie „Maisto banko“ vykdomos akcijos
2018-10-02

Šių metų spalio 19-20 dienomis tradiciškai labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ prekybos centruose vykdys maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją. Minint atkurtos Lietuvos šimtmetį akcija vyks 100 Lietuvos miestų ir miestelių, iš kurių vienas – Lazdijai.

Šios akcijos metu bus kviečiami visi geros valios žmones solidarizuotis su mažas pajamas gaunančiomis šeimomis ir asmenimis, darbo netekusiais žmonėmis, socialinės rizikos šeimomis ir jų vaikais, menkas pajamas gaunančiais neįgaliais ar pagyvenusiais žmonėmis, gausiomis ar nepilnomis šeimomis, benamiais ir paaukoti jiems taip reikalingų maisto produktų.

„Maisto banko“ akcijos organizatoriai prašo paaukoti ilgo galiojimo maisto produktų: makaronų, kruopų, miltų, aliejaus, konservų, cukraus, sausųpusryčiųir kt. Džiugu, kai geradariai noriai aukoja ir įvairias kruopas ir dribsnius. Nepasiturinčios šeimos prašo paaukoti ir šiek tiek brangesnių maisto produktų, kurių patys negali įsigyti: cukraus, miltų, aliejaus, kavos. Skurstantys asmenys labai vertina mėsos, žuvies, daržovių bei vaisių konservus. Vaikus auginančios šeimos džiaugiasi paaukota arbata, kondensuotu pienu ir sausainiais. Tai produktai, kurie suteikia džiaugsmo skurdžiai kasdienybei.

„Maisto banko“ akcijos internetiniame puslapyje veikia žemėlapis, kuriame bus galima pamatyti akcijoje dalyvaujančias parduotuves, sužinoti, kokios socialinės organizacijos ir kam rinks paramą. Be to, akcijai pasibaigus, žemėlapyje bus galima pamatyti kiekvienoje parduotuvėje suaukotų maisto produktų kiekį.

Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis kasmet taip pat prisideda prie šios socialinės akcijos: „Kviečiu visus rajono gyventojus nelikti abejingais renkant maisto produktus nepasiturintiems asmenims. Tik tokios gerumo iniciatyvos ir bendrystė gali padėti kartu pasiekti puikių rezultatų“.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis