Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Meras lankėsi bendruomenės šventėje „Po rudens dangumi“ Avižieniuose
2018-10-06

Spalio 5 d. Avižieniuose įvyko bendruomenės derliaus šventė „Po rudens dangumi“. Tai ypatingas šio krašto renginys, kurio metu buvo galima paklausyti dainų ir pasigėrėti liaudies šokių kolektyvo pasirodymais, pasidžiaugti nauju laukų derliumi, žmonių rankomis išaugintomis gėrybėmis, paskanauti šeimininkių paruoštas vaišes. Šventėje dalyvavo ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei Seirijų seniūnijos seniūnė Česlova Šmulkštienė.

Savivaldybės vadovas džiaugėsi galėdamas aplankyti šią šventę, susitikti su bendruomenės nariais, kurie nepailsdami augina derlių, kuriuo galima pasigėrėti šios rudens švenčių metu. Be to, palinkėjo: „Ir toliau puoselėkite šią aktyvią ir draugišką bendruomenę, nesiliaukite taip sėkmingai prižiūrėti savo sodybų ir ūkių bei kaimų“. Meras Artūras Margelis neužmiršo, kad būtent šią dieną gimtadienį švenčia seniūnė Česlova Šmulkštienė, kurią pasveikino ir išreiškė nuoširdžius linkėjimus. O visiems susirinkusiems meras padovanojo pintinę gardžiųjų grybukų.

Seirijų seniūnijos seniūnė Česlova Šmulkštienė džiaugėsi, kad rudeniškas spalis sukvietė į jau tradiciniu tapusį renginį. Be to, pridūrė, kad būtent ruduo – gražiausias ir svarbiausias metų laikas, kai galima mėgautis geriausiu pačių užaugintu derliumi, ilgais vakarais susibūrus pabendrauti, susirinkti draugėn. Seniūnė dar kartą pasidžiaugė, kad Avižienių kaimas prisijungė prie Seirijų seniūnijos ir prisideda prie jos grožio kūrimo, puoselėjimo, aktyvaus bendradarbiavimo.

Šventinio renginio metu susirinkusius savo nuostabiomis dainomis džiugino Vaida Naujalienė, Ramūnas Karaškevičius ir jaunoji atlikėja Kamilė. Nuotaikingais šokiais užbūrė ir kartu visus prisijungti kvietė Teizų laisvalaikio salės tautinių šokių kolektyvo „Trepsiukas“ (vadovė Angelė Laukionienė) nariai. Vėliau visi Avižienių bendruomenės nariai buvo kviečiame pabendrauti, pasivaišinti gardžiais šeimininkių patiekalais ir puikiai praliesti vakarą.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis