Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Meno mokyklos auklėtinės atvyko padėkoti merui
2017-03-10

Šį ketvirtadienį Lazdijų rajono savivaldybės merą Artūrą Margelį aplankė Lazdijų meno mokyklos  choreografijos skyriaus kolektyvo ,,Danzare“ ir pop grupės „Či-ki-ta“ atstovai, kurie, lydimi direktorės Renatos Mockevičienės, vadovių Dianos Tulabienės ir Miglės Kazakevičiūtės, atvyko merui padėkoti už suteiktą galimybę kovo 4–5 dienomis dalyvauti tarptautiniame festivalyje „Keliaujantis festivalis Ryga - 2017“.

Meras A. Margelis džiaugėsi jaunųjų atlikėjų entuziazmu ir noru atstovauti savo šaliai bei gimtajam kraštui tarptautiniuose renginiuose, savo meniniais sugebėjimais garsinti rajono vardą. Jis įteikė mokinėms ir mokytojos po mūsų krašto amatininkų pagamintą žvakidę, linkėdamas, kad nepristigtų kūrybinės ugnelės ir polėkio.

Lazdijų meno mokyklos auklėtinės pasakojo, jog jų pasirodymas vyko gražiuose Rygos „Ziemalblazma“ kultūros rūmuose, apsuptuose parko. IX vokalo ir šokio festivalyje pasirodė 640 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Festivalio programoje skambėjo vokalinė bei instrumentinė muzika, pasirodė įvairių stilių šokių vaikų ir jaunimo kolektyvai. Kolektyvo ,,Danzare“ atliktas kompozicijas ,,Rio“, ,,Jazz“ ir ,,Bachata“ bei pop grupės ,,Či – ki- ta“ atliekamas dainas lydėjo audringi žiūrovų plojimai. 

Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti organizatorių įsteigtomis dovanėlėmis su festivalio atributika bei diplomais. Po koncerto visi dalyviai bendravo, linksminosi diskotekoje. Sekmadienį, nepabūgusi žvarbaus oro, lazdijiečių kompanija aplankė Rygos senamiestį, grožėjosi jo ypatinga architektūra.

Susitikimo metu jaunosios atlikėjos neslėpė džiaugsmo dėl turiningai praleisto laiko. „Gera nuotaika, puikiai organizuotas festivalis, naujos pažintys bei patirtys lydėjo mus visą kelionę. Iš Rygos parsivežėme daug įspūdžių ir šiltų prisiminimų, kurie suteikė dar didesnį norą kūrybiniams siekiams ir tobulėjimui. Ačiū Lazdijų rajono savivaldybei ir tėveliams, kurių dėka galėjome leistis į šią nuostabią kelionę“, - sakė Lazdijų meno mokyklos auklėtinės.

 Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis