Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijuose gerinama gatvių ir kelių būklė
2018-11-08

Lazdijų rajono savivaldybėje esanti susisiekimo infrastruktūra nuolat prižiūrima ir atnaujinama, remontuojami ir tvarkomi prastos būklės keliai, šaligatviai. Pastaraisiais mėnesiais darbai buvo atlikti bei vis dar vykdomi Lazdijų, Veisiejų, Būdviečio, Šeštokų, Šventežerio ir Seirijų seniūnijose.

Naujos asfalto dangos tiesimo darbai buvo atlikti Veisiejų miestelyje, J. Neimonto gatvėje ir Būdviečio kaime, Bažnyčios gatvėje. Šios kelio atkarpos buvo itin prastos būklės, todėl nuspręsta kelio nebetaisyti, o gatves asfaltuoti iš naujo. Atnaujintos gatvės svarbios susisiekimui abejose gyvenvietėse. Būdviečio kaime remontuota gatvė yra šalia Būdviečio Jėzaus Nazaretiečio bažnyčios, laisvalaikio salės, nekilnojamo kultūros paveldo objekto – Būdviečio dvaro sodybos fragmentų svirno, tad gyventojai šia gatve pravažiuoja labai dažnai. Veisiejų J. Neimonto gatvė yra miesto centre, šalia Šv. Jurgio bažnyčios, o eismas šioje atkarpoje dažniausiai būna gana intensyvus.

Kelių priežiūros ir susisiekimo infrastruktūros gerinimo darbai atliekami ir Lazdijuose. Gėlyno g. ir Senamiesčio g. atkarpose visai neseniai buvo atnaujinta šaligatvių danga, suklotos naujos trinkelės. Šios gatvės tapo gražesnė bei patogesnė ir saugesnės tiek vairuotojams, tiek pėstiesiems.

Siekiant palengvinti susisiekimą kaimiškose vietovėse, kuriose gausu kelių su žvyrkelio danga, taip pat atliekami taisymo darbai, lyginant kelią, atsiradusias duobes. Keliai tvarkomi Lazdijų seniūnijoje Lazdijų kaime Ramybės ir Ažuolų gatvėse. Nemajūnų kaime Liepų gatvėje, be to, tvarkomi keliai: Rudamina–Karužai, Kukliai–Leonardavas, taip pat kelias per Papečių kaimą. Šventežerio seniūnijoje taisymo darbai atliekami kelyje Mikyčiai–Prapuntai ir Straigių kaime, Veisiejų seniūnijoje Kalvelių kaime Šlavantėlio gatvėje, Šeštokų seniūnijoje Šeštokų miestelyje Laukų gatvėje bei Seirijų seniūnijoje tvarkomas kelias Ročkiai–Mikabaliai.

Šiems darbams atlikti lėšos yra skiriamos iš Lietuvos Vyriausybės patvirtintos Kelių priežiūros ir plėtros programos. Lazdijų rajono savivaldybei 2018 m. yra skirta 1mln. 53 tūkst. Eur. suma. Tikimasi, kad įgyvendinus vietinės reikšmės kelių (gatvių) tiesimo rekonstrukcijos, taisymo, priežiūros darbus, pagerės kelių ir gatvių būklė bei eismo sąlygos, bus užtikrinamas didesnis saugumas eismo dalyviams. O Lazdijų rajono savivaldybės susisiekimo infrastruktūros gerinimas prisidės prie tvarios susisiekimo plėtros šalyje, pagerins žmonių gyvenimo sąlygas.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis