Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Veisiejuose surengtas tradicinis Kovo 11-osios bėgimas
2017-03-13

Kovo 10 d. Veisiejuose, Santarvės aikštėje, buvo paminėtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 27-osios metinės. Į Veisiejų seniūnijos ir kultūros namų organizuotą renginį susirinko gausus būrys ne tik veisiejiečių, bet ir miestelio svečių, atvykusių į tradicinį bėgimą „Laisvės taku“, skirtą Kovo 11-ajai paminėti.

 

Susirinkusius  į Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos šventinį renginį Veisiejuose sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis džiaugėsi, jog šiai svarbiai mūsų valstybės dienai paminėti pasirinkta netradicinė forma – bėgimas. „Smagu matyti čia susirinkusį gausų būrį pilietiškų žmonių, ypač vaikų ir jaunimo,  kurie demonstruodami vienybę ir savo ištvermę pagerbia Lietuvos Laisvę ir Nepriklausomybę. Kiekviena tokia šventė skatina prisiminti, kas tai yra Valstybė ir jos valstybingumas“, - sakė meras A. Margelis.“

Po sveikinimo žodžių ir sugiedojus Lietuvos valstybės himną, renginio šeimininkai ir svečiai – Lazdijų rajono savivaldybės meras, tarybos nariai, jaunieji šauliai bei ugdymo įstaigų atstovai -  padėjo gėles prie Santarvės aikštėje esančio Nepriklausomybės paminklo.

Po oficialiosios renginio dalies Veisiejų seniūno Zenono Sabaliausko iniciatyva  vyko tradicinis bėgimas „Laisvės taku“, kuriame šiemet dalyvavo per 130 bėgikų iš Veisiejų bei kitų rajono ugdymo įstaigų. Jie varžėsi aštuoniose amžiaus grupėse ir įveikė skirtingas distancija – vaikai ir merginos bėgo 500 m, o vaikinai – 1000 m atstumą.

 I – III vietų nugalėtojai buvo apdovanoti specialiai šiam renginiui pagamintais medaliais, kuriuos įteikė Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis. 

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis