Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Netradicinio bendravimo ir bendradarbiavimo iššūkis Krosnoje
2017-04-06

Puoselėjant Lietuvos tautinio olimpinio komiteto projekto „Olimpinė karta“ idėjas, skatinančias vaikus ir jaunimą sportuoti bei mokytis per sportą, formuojant harmoningą, kūrybingą, atsakingą, sveiką asmenybę ir stiprinant sporto svarbą visuomenėje, Lazdijų r. Krosnos mokykla sukvietė rajono mokyklas ir socialinius partnerius į netradicinio bendravimo, bendradarbiavimo iššūkį VISI KARTU. Šio iššūkio globėjas Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Kovo 31 d. gausus dalyvių būrys sugužėjo į Lazdijų r. Krosnos mokyklos sporto salę: mokiniai, mokyklų socialiniai pedagogai ir psichologai, globos centro „Židinys“ komanda, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atstovai, Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos centro, Socialinių paslaugų centro, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato specialistų komandos. Susirinkusius pasveikino ir smagiai praleisti laiką palinkėjo Lazdijų r. Krosnos mokyklos direktorius Regimantas Jasevičius. Bendrai mankštai pakvietė vyr. mokytoja Jolita Jasevičienė. Visi dalyviai suskirstę į komandas turėjo atlikti įvairias netradicines užduotis: mesti į krepšį su lengvais kamuoliukais, pataikyti į taikinį su salės golfo lazda, sumesti stalo teniso kamuoliukus į skėtį, ridenti medinį kauliuką bei dar daug įvairių veiklų reikėjo atlikti visiems dirbant vienu metu. Stotelėse užduotis rengė ir padėjo jas atlikti gausus Krosnos mokyklos mokinių būrys.

Iššūkio VISI KARTU dalyviai smagiai leido laiką, bendravo, o renginiui besibaigiant visi buvo apdovanoti padėkomis ir atminimo medaliais.

Lazdijų r. sav. ir Krosnos m-klos inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis