Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Kviečiame dalyvauti apklausoje
2019-01-15

Lazdijų rajono savivaldybės administracija, siekdama išsiaiškinti, kaip rajono gyventojai vertina jos komunikaciją su gyventojais ir gyvenimo kokybę Lazdijų rajono savivaldybėje, atlieka apklausą.

Apklausos metu siekiama išsiaiškinti, kaip rajono gyventojai vertina savivaldybės administracijos specialistų teikiamą informaciją gyventojams internetiniame puslapyje www.lazdijai.lt, spaudoje, telefonu ar konsultuojantis tiesiogiai – klausiama, ar informacija pateikiama aiškiai, suprantamai, taip pat ar informacijos pakanka, kaip reaguojama į gyventojų pateiktus pasiūlymus, pastabas, užduodami kiti klausimai. Vertinant aptarnavimo kokybę, prašoma prisiminti paskutinį atvejį, kuomet kreipėtės į savivaldybės, seniūnijos ar „vieno langelio“ specialistus, ir trumpai parašyti, kaip vertinate jūsų aptarnavimą, atsakymus į pateiktus klausimus, specialisto kompetenciją ir pan.

Siekiant įvertinti gyvenimo kokybę Lazdijų rajono savivaldybėje, gyventojų prašoma įvertinti tam tikras atskiras sritis, pvz., sveikatos priežiūrą, saugumą, materialines sąlygas ir pan.

Apklausa yra anoniminė, nereikia pateikti asmeninių duomenų. Atsakyti į apklausos klausimus galima internetinėje rajono svetainėje www.lazdijai.lt arba https://www.apklausk.lt/s/5c25d5b812106.

Lazdijų rajono savivaldybės administracijai labai svarbu sužinoti jūsų nuomonę, gauti pasiūlymų, kuriais remiantis būtų galima ir toliau gerinti komunikaciją su rajono gyventojais bei tobulinti darbą, tikintis, kad teikiamos paslaugos atitiktų jūsų lūkesčius.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis