Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Pavasaris poetiškais posmais pražydo Lazdijuose
2017-05-18

2017 m gegužės 17 d. 17 val. 17 min. Lazdijų viešojoje bibliotekoje prasidėjo Poezijos pavasario 2017 renginys. Į Poezijos šventę Lazdijuose „Pavasaris lietuviškais posmais pražydo“ atvyko poetai Tadas Žvirinskis, Arvydas Valionis, Augustinas Dainys, Ieva Gudmonaitė, Nijolė Simona Pukinskaitė, Benediktas Januškevičius, skaitovė Irena Plaušinaitytė ir kompozitorius bei dainų atlikėjas Alvydas Jegelevičius.

Lazdijų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Gintautas Salatka, sveikindamas Poezijos šventės svečius ir dalyvius, palinkėjo visiems gražių akimirkų su poezijos posmais.

Šiais metais Poezijos pavasaris sutapo su Lazdijų miesto gimtadieniu, todėl poezijos skaitymus pradėjo lazdijiečiai. Savo eiles skaitė poetai mokytoja Snieguolė Mazaliauskienė, Saviraiškos klubo „Lazdijų menė“ prezidentas Ričardas Lapaitis ir mokytojas Gintarius Vžesniauskas, skambėjo daina lazdijiečio poeto Kęsto Sukacko žodžiais, kurią atliko Žana Černiauskienė, Daiva Karaliūnienė ir Gintaras Gražulevičius.

Į svečius atvykę poetai skaitė savo parašytas ir verstas latvių poetų eiles, o skaitovė Irena Plaušinaitytė priminė kelis Kazio Bradūno, kurio 100 – asias gimimo metines šiemet minime, posmus.

Lietuvos rašytojų sąjungos ir Rašytojų klubo organizuojamas Poezijos pavasaris jau 53-ąjį kartą gražiausiais posmais džiugina poezijos kūrėjus ir mylėtojus Lietuvoje ir už jos ribų.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis