Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Apdovanoti devintojo konkurso „Užaukite didesni už mus“ nugalėtojai
2017-06-03

Jau devintąjį  kartą tradiciškai tarptautinės šventės „Pasienio fiesta“ metu vyksta gabiems ir talentingiems Lazdijų rajono ugdymo įstaigų auklėtiniams skatinti skirto konkurso „Užaukite didesni už mus“ nugalėtojų apdovanojimai. Šio konkurso iniciatorius Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius.  Birželio 3-ąją po Šv. Mišių Lazdijų Šv. Onos bažnyčioje komisijos  išrinktus tris gabiausius ir talentingiausius rajono moksleivius sveikino  ir apdovanojo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas.

 

Apdovanojimas už aukštus sportinius pasiekimus respublikinėse ir tarptautinėse varžybose įteiktas Lazdijų sporto centro auklėtiniui Ignui Karaliūnui.  Jis nuo 2010 m. rugsėjo 1 d. lanko jėgos trikovės treniruotes viešojoje įstaigoje Lazdijų sporto centre, Veisiejų skyriuje. Igną treniruoja treneris Artūras Mačionis. Kaip sportininkas Ignas yra stiprus, ištvermingas, pasižymi geru strateginiu mąstymu, sugeba operatyviai  priimti sprendimus, niekada nepraleidžia treniruočių, atlieka visas trenerio jam pavestas užduotis. Ignas yra kruopštus ir pareigingas, imlus įvairioms naujovėms  ir pasiūlymams. Visos šios teigiamos savybės daro didelę įtaką tokiems puikiems  jo sportiniams pasiekimams ne tik respublikinėse, bet ir tarptautinėse varžybose.

Už puikų mokymąsi ir pasiekimus, aktyvią visuomeninę ir savanorišką veiklą rajoniniuose bei respublikiniuose renginiuose apdovanota Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos 2 gc klasės mokinė  Miglė Čižikaitė. Miglė yra gimnazijos mokinių tarybos narė, puikiai mokosi, yra šauni renginių organizatorė ir iniciatorė, savanorė visuomeniniuose renginiuose. Domisi savo krašto istorija, rengia ir pristato projektus.

už aktyvią visuomeninę veiklą rajone, puikų mokymąsi ir pasiekimus respublikiniuose projektuose ir konkursuose bei ateities lyderių mainų programoje FLEX  apdovanota Eivilė Čakaitė. Ji yra gimnazijos mokinių tarybos narė, mokyklinių ir respublikinių renginių organizatorė, aktyvi visuomenininkė, atstovauja gimnazijai ir įvairių organizacijų forumuose, seminaruose. Eivilė ne tik aktyvi visuomenininkė, bet ir puiki mokinė. Žavisi istorija ir turi puikių pasiekimų lietuvių, anglų kalbų, matematikos konkursuose.

Konkurso nugalėtjams bei visiems susirinkusiems muzikinius sveikinimus skyrė Lazdijų meno mokyklos auklėtiniai.

 

Lazdiju r. sav. inf.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis