Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Atidaryta nauja laisvalaikio salė Dumblyje
2019-02-24

Vasario 22 d. vakarą Žemaitkiemo laisvalaikio salės veikla buvo oficialiai perkelta ir pradėta vykdyti Dumblio laisvalaikio salėje. Šioje naujoje, šiltoje ir modernioje kultūrinėje erdvėje bus organizuojami renginiai, vyks meno kolektyvų repeticijos, be to, buvo pagerintos kultūros darbuotojų darbo ir laisvalaikio salės lankytojų laiko praleidimo sąlygos. Šventiniame laisvalaikio salės atidaryme dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Lazdijų kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Ingrida Malinauskienė.

 

Prieš keletą metų Dumblio kaime likvidavus buvusios Valstybės sienos apsaugos tarnybos Lazdijų rinktinę, liko erdvūs, tačiau tušti pastatai. Dabar čia yra įsikūrusi Dumblio biblioteka, Salų kaimo bendruomenė, sporto klubas, o nuo šiol jau ir Dumblio laisvalaikio salė, kuri buvo perkelta iš Žemaitkiemio kaimo. Planuojama, kad netrukus šioje teritorijoje įsikurs ir asociacijos „Retromobile“ istorinės technikos muziejaus padalinys – senovinių automobilių muziejus.

„Šiandien man maloniausia matyti, kad ši salė visiškai pilna. Čia gausiai susirinko Dumblio ir aplinkinių kaimų bendruomenės. Tai tik dar kartą įrodo, kad laisvalaikio salės kaimuose yra reikalingos ir skirtos lėšos panaudotos tikslingai“ – kalbėjo meras Artūras Margelis. Sveikindamas šio krašto gyventojus savivaldybės vadovas linkėjo, kad ši nauja erdvė būtų pilna ne tik atidarymo dieną, bet ir per visus būsimus renginius bei įkurtuvių proga padovanojo tortą, kurį įteikė laisvalaikio salės šeimininkei Dalytei Uzdilienei.

Lazdijų kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Ingrida Malinauskienė taip pat sveikino visus susirinkusius ir džiaugėsi, kad naujos patalpos gali džiuginti tiek daug susirinkusių gyventojų. Be to, direktoriaus pavaduotoja kartu su meru Artūru Margeliu Dumblio laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorei Dalytei Uzdilienei įteikė laisvalaikio salės atidarymo dovaną – simbolinį raktą.

Laisvalaikio salės remonto metu gamybinės patalpos buvo pritaikytos kultūrinei veiklai. Įrengtos dvi didžiosios salės, vienoje iš jų scena bei persirengimo kambarys meno kolektyvams ir atlikėjams, taip pat sutvarkyta rūbinė, tualetas. Visose patalpose perdažytos sienos lubos, patiesta nauja grindų danga.

Oficialiai paskelbus Dumblio laisvalaikio salės atidarymą, visus susirinkusius gyventojus linksmino Livetos, Ingridos ir Petro Kazlauskų koncertas.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis