Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Stebulių mokykloje vyko gerumo pamokos
2019-02-25

Paskutinį žiemos sekmadienį  į Stebulių mokyklą susirinko visa šios gyvenvietės bendruomenė. Čia vyko gerumo šventė.  Kaip ir dera mokykloje – vyko pamokos, kuriose dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, buvę ir esami mokyklos mokiniai, Stebulių gyventojai bei šio krašto išeiviai ir kiti svečiai.

 

Muzikos, darbų piešimo, tikybos,  svajonių, istorijos bei meilės pamokose ieškota tauriausių jausmų, kuriuos išgyvena žmogus. Pirmosios pamokos metu į priekį buvo pakviesti visi buvę Stebulių mokyklos mokiniai ir sudainavo mokyklos himną. Darbų aptarti nuveikti metų darbai. Savo darbus apžvelgė ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Rajono vadovas sveikino gausiai susirinkusią bendruomenę džiaugėsi aktyviais krašto gyventojais ir linkėjo toliau  gražiais darbais sėkmingai puoselėti mokyklą ir kaimą.

Nuoširdžiame renginyje netrūko įspūdingų praeities istorijų bei  prasmingų padėkos žodžių visiems, prisidėjusiems prie mokyklos bei kaimo gyvavimo, skambių dainų bei padėkos dovanų, kurios buvo suruoštos šventės šeimininkų.  

Lazdijų r. sav. inf. 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis