Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Krosnoje suskambo gražiausios dainos ir eilės Lietuvai
2019-03-11

Kovo 11-oji – kiekvienam lietuviui svarbi ir širdį džiuginanti diena. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai dedikuoti renginiai, minėjimai, šventės nuvilnijo po Lazdijų krašto miestus, miestelius ir kaimelius. Ne išimtis ir Krosnos miestelis, čia vyko literatūrinis-muzikinis montažas „Žmogaus neišduoda per amžius Tėvynė“. Šventiniame minėjime dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Krosnos seniūnijos seniūnė Valda Žukauskienė, Krosnos miestelio gyventojai.

 

Savivaldybės vadovas sveikino visus šios didžios dienos proga ir džiaugėsi, kad Lazdijų krašto kultūriniai židiniai, kultūros darbuotojai puoselėja tautiškumą, pilietiškumą, įtraukia vaikus ir jaunimą. „Nuoširdžiai linkiu ir toliau auginti savo Tėvynę kilniais siekiais, kūrybingomis idėjomis, prasmingais darbais ir neblėstančia meile“ – kalbėjo meras Artūras Margelis.

Renginio metu krosniečių lūpose suskambo patriotiškiausios Lietuvos poetų eilės, gražiausios lietuviškos dainos, kurias atliko Lazdijų kultūros centro Krosnos kultūros namų folklorinis ansamblis „Gervela“ (vad. Gintautas Česnulis), Krosnos bendruomenės ansamblis „Kalniškėlė“ (vad. Audra Kimbirauskienė), Kronos miestelio vaikai ir jaunimas kartu su mokytoja Violeta Česnulyte priešakyje.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis