Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną
2019-03-11

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo minėjimo renginys Lazdijuose prasidėjo  šventomis Mišiomis už Lietuvą Lazdijų Šv. Onos bažnyčioje. Po jų, buvo pagerbtas kovotojų už Lietuvos laisvę atminimas. Prie nepriklausomybės kovų savanorių ir 1919-1923 metų Vyčio kryžiaus kavalierių atminimo lentų bei Adolfo Ramanausko-Vanago paminklo, Lazdijų  rajono savivaldybės meras Artūras Margelis padėjo žvakes ir gėles.

 

Tylos minute, gėlėmis ir žvakėmis buvo pagerbti kritusieji už Lietuvos nepriklausomybę, Lazdijų Nepriklausomybės aikštėje.  Kareiviai automatų salvėmis pagerbė Lietuvą, tuos, kurie už ją krito ir žmones, kurie jos labui dirba šiandien.

„Šiandien diena, kai reikėtų pasimelsti už Lietuvą. Už mažą savo plotu, bet didžią žmonėmis valstybę. Už mūsų kantrią Tėvynę, kuri kasdien su motinišku atlaidumu ir tėviška išmintimi išklauso mūsų priekaištus ir skundus. Tad kasdienėje maldoje dėkokime už tai, kad gyvenimo kelyje sutikome vienas kitą, kad esame lietuviai, dzūkai, kad turime šeimas ir laisvai galime kurti ateitį. Paprašykime stiprybės ir laisvės savo Tėvynei. Savo gražiajai Lietuvai, kurią šiandien Trispalvės pavidalu laikom  delnuose ir glaudžiam prie širdies. Tegu mūsų širdys būna kupinos meilės, kuri įkvepia geriems ir dideliems darbams.“ – sveikindamas visus susirinkusius su Kovo 11-ąja sakė Lazdijų rajono meras Artūras Margelis.

Kultūros centre koncertavo Ladijų rajono ugdymo įstaigų moksleiviai. Jie savo dainas, posmus ir šokius skyrė Lietuvai.  

Lazdijų r. sav. inf. 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis