Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Ataskaitinis Varėnos pasienio rinktinės susirinkimas
2017-07-14

 

Liepos 11 dieną Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salėje buvo pristatyta Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos respublikos vidaus reikalų ministerijos Varėnos rinktinės pirmojo metų pusmečio darbų ataskaita.

Pasienio pareigūnus pasveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. „Visi turime būti vieningi ir skirti daug dėmesio Lietuvos krašto gynybai, kad galėtume būti tinkamai pasiruošę, jeigu iškiltų grėsmė.“ – sakė A. Margelis. Rajono vadovas palinkėjo pasieniečiams kantrybės, ryžto ir ištvermės darbuose. Meras A. Margelis pasidžiaugė, kad Varėnos rinktinė aktyviai dalyvauja Lazdijų miesto ir rajono renginiuose ir dėkojo už aktyvų bendradarbiavimą.

Varėnos rinktinės vadas pulkininkas Vytautas Ižganaitis pristatė darbo rezultatus. Per šių metų pirmąjį pusmetį buvo užfiksuota aštuoniolika valstybinės sienos pažeidimų. Išaugo neįleistų į Lietuvos valstybę piliečių skaičius. Sulaikyta nemažai paieškomų asmenų. Varėnos rinktinė sėkmingai vykdo tarptautinį bendradarbiavimą su Lenkijos respublikos pasienio pareigūnais. Bendradarbiauja su kitomis Lietuvos institucijomis: Lietuvos policija, krašto apsaugos savanorių pajėgomis, aplinkos apsaugos, priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybomis. Pareigūnai dalyvauja renginiuose, visuomeninėse akcijose ir susitikimuose su gyventojais.

Varėnos rinktinės vadas pulkininkas Vytautas Ižganaitis padėkojo Lazdijų rajono merui A. Margeliui už dalykišką bendradarbiavimą. „ Ačiū už profesionalumą sprendžiant aktualius klausimus“- sakė V. Ižganaitis. Už jaunųjų pasieniečių ugdymą dėkojo Lazdijų rajono mokyklų atstovams.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis