Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Meras pasveikino Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos abiturientus
2017-07-17

 Praėjusį savaitgalį – liepos 14 dieną Lazdijų miesto parke šurmuliavo šventiškai nusiteikę abiturientai, jų tėveliai, mokytojai ir svečiai – buvo įteikiami Brandos atestatai.

 Skambėjo linkėjimas abiturientams gyventi taip, kad šalia jų kiti jaustųsi laimingi, o jie patys nesustotų tobulėję. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis sveikino jaunuolius atvertus naują ir gražų gyvenimo puslapį ir priminė jog dabar jie turi tapti duodančiaisiais ir kuriančiais šventę kitiems.

Laikydamasis tradicijos, meras kasmet apdovanoja piniginėmis premijomis moksleivius, gavusius nors vieną aukščiausią - 100 balų - egzaminų įvertinimą. Šiais metais meras įteikė 580 Eurų Motiejaus Gustaičio gimnazijos abiturientams Tomui Jankauskui, Rimantei Purvinytei ir Gabijai Baranauskaitei.

 Mokytojos, kurių parengti mokiniai išlaikė brandos egzaminus 100 balų – Valentina Melnickienė Irma Janulevičienė ir Ilona Ragelienė - taip pat gavo mero padėkas ir piniginius prizus.

 Linkėdamas jaunuoliams sėkmės gyvenimo kelyje meras sakė, kad svarbu ne tik įgytos žinios ir išmintis, bet ir tokios savybės kaip sąžiningumas, teisingumas, atsakomybė, laisvės suvokimas. Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis ragino abiturientus nepamiršti, kad jie reikalingi Lazdijų rajone ir, įgijus žinių bei patirties, grįžti į gimtąjį kraštą. 

 

Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje yra trys gimnazijos – Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija, Veisiejų Sigito Gedos gimnazija ir Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija. Džiugu, kad visose trijose gimnazijose yra mokinių, gavusių aukščiausius įvertinimus. Seirijų gimnazijoje abiturientės Aistė Turčinavičiūtė gavusi trijų valstybinių brandos egzaminų 100 balų įvertinimus ir Andželika Pilvelytė gavusi vieno valstybinio brandos egzamino aukščiausią įvertinimą. Veisiejų gimnazijoje 100 balų valstybinį brandos egzaminą išlaikė Gintaras Dimša. Geriausi rajono mokiniai ir juos paruošusieji mokytojai gavo Lazdijų rajono savivaldybės mero A. Margelio padėkas ir pinigines premijas.

 Lazdijų rajono savivaldybės informacija

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis