Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Mero pusryčiuose – būrys nusipelniusių moksleivių
2019-04-15

Balandžio 11 d. į Lazdijų rajono savivaldybės posėdžių salę sugūžėjo gausus būrys rajono moksleivių ir mokytojų. Tradicinių mero pusryčių metu buvo pagerbti šių mokslo metų kovo mėnesio įvairių tarptautinių, šalies konkursų ir olimpiadų, rajoninių turų prizinių vietų nugalėtojai ir juos paruošę mokytojai.  

 

Renginio dalyvius sveikino ir atminimo dovanas įteikė Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis ir  mero patarėjas, ilgametis Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Gudžiauskas.  Jie džiaugėsi, kad rajono moksleiviai yra žingeidūs ir aktyvūs, siekia aukštų įvertinimų konkursuose, o to pavyzdžiu galima laikyti tradicinių mero pusryčių renginį, į kurį nuolat susirenka gausus būrys nusipelniusių moksleivių. Tai puiki tradicija ir paskata rajono moksleiviams nuolat siekti aukštų rezultatų konkursuose ir garsinti Lazdijų kraštą.   

Šiuose mero pusryčiuose dovanas iš mero rankų atsiėmė 40 rajono mokinių,  pirmąsias vietas laimėjusių dailyraščio  „Tau, Lietuva“  konkurse, „Aš ir pasaulis“ fizikos, anglų kalbos matematikos, geografijos „Amerika-nuo Aliaskos iki Ugnies Žemės“  olimpiadose, meninio skaitymo „Vieversėliai“, „Kompiuterinių piešinių“ bei dailyraščio rusų kalba konkursuose bei jaunųjų atlikėjų jaunųjų atlikėjų ansamblių konkurse-festivalyje  „Muzikuokime drauge-2019” Birštone.

Visiems susirinkusiems muzikinius kūrinius dovanojo Lazdijų meno mokyklos Veisiejų skyriaus orkestras „Žingsniai“, kuriam vadovauja Deimantas Pavilonis ir Irutė Gudebskienė.

Lazdijų r. sav. inf. 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis